Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak

LeaSoft

Налагодити економіку України, після вторгнення

Украина Харьков, Украина
3 месяца 1 день назад
на сервисе 3 месяца 4 дня
11-25 человек
IT, компьютеры, интернет
LeaSoft

О компании

LeaSoft

Хто ми і що ми робимо?
LeaSoft – сервісна компанія з метою стати консалтинговою компанією у найближчий рік в області Payments та GameDev. А на початку наступного року запустити свiй продукт з області GameDev.

Наш головний пріоритет – люди:
• Співробітники. Будуть хороші співробітники – будуть добрі клієнти.
• Клієнти. Будуть хороші клієнти – буде гарний прибуток та проекти.

Чому ми це робимо?
9 з 10 співробітників компанії люблять грати в комп’ютерні ігри, тому розробка ігор – це те саме, коли ми поєднуємо те, що любимо робити з тим, що вміємо 🙂
Крім того, зараз інтустрія сильно казуалізується, ми ж вважаємо, що ігри повинні бути цікавими, та викликати бажання досягти більшого, і хочемо рухати індустрію в цьому напрямку.

Чим ми відрізняємося від інших?
• Ми вважаємо, що побудувати щось велике можна тільки з хорошими людьми, тому набираємо тільки таких. У нашій команді завжди можна запропонувати технічне рішення, покращення процесу, звернутися за допомогою, легко розповісти про те, де болить.
• У нас плоска, демократична структура. Можна брати участь у досягненні стратегічних цілей компанії. Кожен бере на себе обов’язки, які він може виконати добре. Аргументовані дискусії та критика – невід’ємна частина створення архітектури рішень, як техіничних, так і корпоративних. Ініціатива – вітається.
Ви робите внесок у компанію, а компанія вас винагороджує.

Команда компании