ЗаказчикиInstall Group Інжинірингова Компанія

INSTALL GROUP - ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ Комплексні інноваційно-технологічні рішення будь-якої складності в терміни з гарантією
Вы заказчик? Найдите надежного фрилансера для вашего проекта. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Украина Львов, Украина
2 месяца 25 дней назад
16431 место из 82286
на сервисе 2 месяца 25 дней

  • якість
  • гарантія
Заказчик Install Group І. — Украина, Львов.
138

Резюме

image


НАША КОМПАНІЯ

Компанія Install Group – сучасна українська компанія, що динамічно розвивається, з широким спектром діяльності в галузі будівельно-монтажних робіт та проектування. Високоефективну та професійну роботу компанії забезпечують більше 100 кращих спеціалістів в своїй галузі. Стабільність і відповідальність – фундамент нашої роботи. Ми допомагаємо нашим клієнтам відчути впевненість у всіх сферах діяльності компанії, і пропонуємо грамотний, індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту. Правильність і чіткість дій всіх фахівців Install Group дозволяють нам виконувати всю роботу на найвищому рівні


МІСІЯ

Наша місія - забезпечити клієнтів високоякісними послугами, гарантувати добробут та благополуччя працівників підприємства, рухатися до реалізації головної мети – лідерства у будівельній галузі.


МЕТА

Ми українська компанія, яка прагне досягнення лідируючих позицій на будівельному ринку України. Для досягнення цієї мети ми плідно та цілеспрямовано працюємо для досягення результату, на взаємовигідних умовах із замовником!