На фрилансі
вже мільйон
користувачів!


У серпні 2021 року в Україні зареєстрований мільйонний користувач сервісу фрилансу. Спеціалісти, які працюють віддалено, виступають за професійне свято — День фрилансера!
За останні кілька років фриланс набув особливої популярності серед українців
Фриланс дозволяє працювати віддалено, самостійно планувати день, вибирати проєкти та замовників. Кожен спеціаліст може використовувати фриланс як основний або додатковий дохід.

Ринок фрилансу зростає щороку на 35-40%, пандемія лише прискорила цей процес. Згідно з прогнозами, через 10 років кожен шостий спеціаліст в Україні буде фрилансером.
Наша мета
— створити професійне свято для фрилансерів і спеціалістів, які працюють віддалено!
Обговорення Дня фрилансера
з користувачами сервісу

Підтримайте День фрилансера
3 617
Усі охочі можуть підтримати нас на шляху до створення спільноти
фрилансерів і висловити свою думку
підтримали День фрилансера
*Станом на 28.09.21
осіб
Чи хочуть фрилансери свято? Підглянуто в Інстаграмі

На шляху до професійного свята
Навіщо потрібен День фрилансера?
Просування формату
віддаленої роботи
Дистанційна співпраця набула особливої актуальності в розпал пандемії. Переваги віддаленої роботи оцінили багато роботодавців і спеціалістів у всьому світі.
Нетворкінг
Створивши ком'юніті фрилансерів, ми зможемо ділитися лайфхаками, досвідом, напрацюваннями, обговорювати актуальні питання та приймати рішення силами професійної спільноти.
Посилення іміджу фрилансерів
У суспільстві іноді можна зустріти стереотип про фрилансера-студента, який погоджується на скромні гонорари та зриває дедлайни. Час донести, що велика частина виконавців — професіонали, які виконують роботу якісно.
Професійне свято
День фрилансера стане датою, яка об'єднає всіх, хто працює віддалено. У Росії та США таке свято є. Чому б його не організувати в Україні?
Коли будемо відзначати День фрилансера?
Зародження українського фрилансу пов'язане з розвитком інтернету. Після появи форумів, дощок оголошень і соцмереж спеціалісти почали пропонувати на них свої послуги, а замовники — шукати виконавців. Проте повноцінний старт ринку фрилансу пов'язують із запуском профільних сервісів.

4 листопада 2005 року
в Україні був зареєстрований перший фриланс-майданчик — Freelancehunt. Сервіс ввів правила роботи й упорядкував співпрацю сторін. На сьогодні платформа об'єднала понад мільйон користувачів.

16 років тому 4 листопада був заданий старт ринку фрилансу в Україні!
Сподобалася ідея?
Проєкт організований за підтримки сервісу фрилансу № 1 в Україні компанії Freelancehunt.
З питань підтримки та співпраці звертайтеся:
[email protected]