Ксюша Т.

ФрилансерыКсюша Тронина

Украина Украина
5 месяцев 20 дней назад
Свободен для работы Свободен для работы
на сервисе 5 месяцев 20 дней

Специализация

Фотосъемка
576 место из 1671
Обработка фото 1
1850 место из 6020
Позиция в общем рейтинге 3
  33121 место из 257541

Резюме

Фотограф, працюю з фотографією вже півтора роки. Професійно володію Photoshop, Lightroom. Знімаю студійні фотосесії, сімейні, портретні, дитячі, love-story. Є досвід виїздних та репортажних зйомок. Вмію не лише знімати технічно, а й спілкуватись з клієнтами так, щоб їм подобався сам процесс зйомки та його результати в електронному вигляді. Зараз - основне місце роботи. 


Маю закінчену вищу економічну освіту по спеціальності "Фінанси та кредит", також закінчила магістратуру на "Економіці підприємства" в Національному університеті ім. Петра Могили у Миколаєві. Є досвід роботи бухгалтером та менеджером зі збуту. 


Брала активну участь у соціальних проектах, маю організаторський хист. У вільний час багато читаю та пишу, є досвід коректури статей для газет, а також власні опубліковані як наукові, так і публіцистичні статті. 


Вільно володію розмовною англійською, українською (рідна) та російською, також - базовим рівнем розмовної німецької. Диплом бакалавра свідчить, що можу займатись професійним перекладом документації економічного характеру. 

Навыки и умения

Портфолио

200 ₴Фото

Фотосъемка Фотосъемка


#дитячафотосесія #photo #photographer #retouching #photoshop #photoshopmaster Приклад зробленої фотографії та результат її ретуші. Вартість вказана за годину роботи, коли була зроблена фотографія.  0
 

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Поделиться ссылкой на профиль