269   

ФрилансерыІрина Ципіна

Вы заказчик? Предложите Ірина работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Украина Харьков, Украина
23 дня 17 часов назад
Свободен для работы свободен для работы
на сервисе 1 год

Специализация

Написание сценария
48 место из 1120
Обучение
23 место из 1339
Позиция в общем рейтинге
  17469 место из 510033

Проверенные данные

Просмотр информации о верификации доступен только зарегистрированным пользователям.

Резюме

Ципіна Ірина Володимирівна

Народилася 30 серпня 1982 р. в м. Харків.

ОСВІТА

У 2003 році закінчила Харківський національний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського, кафедра майстерності актора та режисури театру анімації. Художній керівник курсу – заслужений діяч мистецтв України, професор О.О. Інюточкін.

З 2003 по 2006 рр. – аспірант кафедри театрознавства Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого.


ДОСВІД РОБОТИ

З 2001 по 2004 рр. – актриса приватного театру «Сан-Сан-театр». Художній керівник та засновник театру – Олександр Інюточкін. У складі трупи «Сан-Сан-театру» стала лауреатом численних міжнародних фестивалів театрів ляльок, що проходили в Україні, Молдові, Польщі, Бельгії.

З 2004 по 2013 рр. – викладач майстерності актора Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, кафедра майстерності актора та режисури театру анімації. Підчас роботи викладачем стала режисером кількох дипломних вистав, що були високо оцінені членами Державної екзаменаційної комісії. Дипломні вистави Ципіної І.В. вирізнялись високим смаком, сучасною сценічною мовою, вигідно розкривали творчий потенціал студентів. Студенти Ципіної І.В. неодноразово ставали учасниками Міжнародних фестивалів театрів ляльок.

У 2004 та 2006 рр. була співорганізатором Міжнародного фестивалю театрів ляльок та інших форм сценічної анімації «АНІМА» (м. Харків, Україна). Брала участь у відборі вистав та формуванні конкурсної програми. Складала листи з рекламними пропозиціями до спонсорів, координувала роботу фестивалю.

З 2012 р. по 2015 р. – засновник та художній керівник театру сценічної анімації «ПТАХ» (м. Харків, Україна)

З 2015 р. по 2016 р. – режисер-постановник ТЗУ «Гомельський державний театр ляльок».

З 2016 р. - режисер-фрілансер


ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

З 2008 р. – Президент Харківського обласного громадського об’єднання аніматорів «ПТАХ», одним з видів діяльності якого є робота з дітьми з обмеженими можливостями та тими, що позбавлені батьківської опіки. Поставила вистави «Ніч напередодні Різдва (за повістю М.Гоголя), «Пітер Пен» (за казкою Дж.М. Баррі) з вихованцями інтернату №55 для дітей, що відстають у розвитку, «Білосніжка» (за казкою братів Грімм) з вихованцями гімназії №12 для дітей з вадами зору. Поставила ряд вистав для дітей, що страждають на аутизм.

Навыки и умения

Активность

  Последние ставки 3
Редактор сценарію
1 000
Улучшить черновик сценария
1 000
Начинающий диктор для нового канала YouTube
300