189 

ФрилансерыМаксим Левченко

Вы заказчик? Предложите Максиму работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Украина Киев, Украина
29 дней 12 часов назад
Свободен для работы Свободен для работы
возраст 22 года
на сервисе 29 дней 21 час
Максим Л.

Специализация

Копирайтинг
3388 место из 15821
Контент-менеджер
1485 место из 5747
Позиция в общем рейтинге 5
  37929 место из 350196

Резюме

У 2019 році закінчив магістратури зі спеціалізацій "Українська мова та література" та "Політологія". 

Починаючи з 2013 року працював журналістом у різноманітних місцевих та регіональних виданнях Києва та області, очолював єдину в Україні офіційну студентську газету "С.М.С", публікувався на порталах "Корреспондент", "Студвей", "Новий погляд", та інших. 

Нині працюю випусковим редактором сайту університету, спеціалістом з його просування в соціальних мережах. Пишу різноманітні матеріали для ЗМІ: різнотематичні  огляди та аналітику, репортажі та інтерв'ю, зокрема з відомими українцями (нещодавно, приміром, вийшов мій матеріал про зустріч з відомим українським телеведучим Сергієм Притулою, організовану мною). 

Крім цього організовую різноманітні цікаві івенти, займаюсь літературною творчістю, є співзасновником Літературного товариства імені Ярослава Потапенка, що раз на рік видає альманахи ліричних та прозових творів. Співаю на вечірках, веду рок-фестиваль та модерую заходи. 

Нещодавно розробляв описи товарів для інтернет-магазину "Sorriso"

Знаходжусь в пошуках додаткового заробітку, візьмусь за Ваші найцікавіші завдання та проекти. Зроблю доволі швидко та, неодмінно, якісно, а цінова політика задовольнить навіть найдемократичнішого, в ціновій політиці, замовника. 

Креативність, грамотність, комунікабельність та пунктуальність - мої основні риси.

Навыки и умения

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Поделиться ссылкой на профиль