175 

ФрилансерыМария Пелеш

Вы заказчик? Предложите Марии работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Украина Львов, Украина
3 года назад
Свободен для работы Свободен для работы
возраст 29 лет
на сервисе 3 года

Мария П.

Специализация

Рефераты, дипломы, курсовые
445 место из 2733
Позиция в общем рейтинге 3
  46961 место из 351977

Резюме

Освіта: 2007 – 2012 рр. – вища освіта, Львівський національний університету імені Івана Франка, філософський факультет, спеціальність «психологія», спеціалізація «клінічна психологія», магістр психології.

Досвід: серпень 2012 р. – дотепер – тренер та психолог у ЛОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» (проведення одноденних 8-ми годинних тренінгів для 25-30 осіб; тренінги з профілактики професійного вигорання; психодіагностика, сімейне консультування, психокорекційні заняття з дітьми, кризове консультування, проведення групових та інформаційних занять). Також, була залучена до наступних проектів організації:

 • серпень 2012р. – грудень 2015 р – залучення як психолога до реалізації проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією» (групові та індивідуальні заняття)
 • листопад 2013 р – листопад 2014 – залучення як психолога до реалізації проекту «Свобода від насильства: розширення прав та можливостей дівчат і жінок у складних життєвих обставинах» (групові та індивідуальні заняття);
 • липень 2015р – грудень 2015 р – залучення як психолога та тренера до реалізації проекту RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов'язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах на території м. Львова» (проведення тренінгів для медичного персоналу, індивідуальні та групові консультації);

березень 2011р – серпень 2011 р – вихователь і аніматор з організації дитячих свят у розважальному центрі «Манюня» (організація дитячих свят);

2008-2011 рр. – інтерв’юер у соціологічній групі «Рейтинг» (проведення опитувань серед мешканців м. Львова на політичну тематику);

лютий-березень 2010 р. – виробнича практика від бази Львівського національного університету імені Івана Франка в медико-психологічній студії «АМ-ВЕРІТАС» (групова робота).

Практичні навички: психологічне консультування дітей та дорослих, робота з батьками щодо процесу розкриття статусу ВІЛ-позитивним дітям,організація та проведення групових занять, а саме, школи батьківства для вагітних жінок, а також, батьків, які виховують дітей раннього та дошкільного віку, інформаційних занять на тематику протистояння життєвим труднощам, побудови ефективної міжособової взаємодії та ін.; груп самодопомоги – заняття з дорослими для пошуку ресурсів і психологічної підтримки у групі; тренінгів для персоналу та медичних працівників щодо стигми та дискримінації ВІЛ-позитивних осіб та груп найвищого ризику, профілактики професійного вигорання та інші; супервізії для працівників соціальної сфери.

Особисті відомості: українка, 1989 року народження, незаміжня, дітей немає.

Додаткова інформація: знання мов: українська (вільно), російська (вільно), англійська (на розмовному рівні); комп’ютерні навички – MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, STATISTICA 8.036, Internet.

Особисті якості: відповідальність, пунктуальність, чесність, комунікабельність, активність, ввічливість, висока стресостійкість, організаційні здібності.

Сертифікати:

 • Сертифікат про здобуті практичні навички щодо реалізації «Програмидлячоловіків, які вчиняють насильствоабо належать до групи ризику» (2013)
 • Сертифікат про здобуті практичні навички щодо реалізації «Програми для дівчат та жінок, які пережили насильство або належать до групи ризику» (2013)
 • Диплом учасника курсу «Ораторська майстерність» за програмою Андрія Степури (2014)
 • Тренінг для тренерів «Формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ, та представників груп найвищого ризику серед медичних працівників» (2014)
 • Сертифікат участика тренінгу з тілесно-орієнтованої терапії Януша Зуманського (2009)
 • «Перша психологічна допомога дітям під час воєнних конфліктів» (2015)
 • «Догляд за ВІЛ-позитивними дітьми, підтримка сімей та особливості роботи з дітьми та підлітками уражених ВІЛ\СНІД» (2014)
 • «Основні аспекти розкриття ВІЛ-позитивного статусу дитини та формування прихильності до АРВ-терапії у дітей, які живуть з ВІЛ» (2014)
 • «Соціально-психологічний супровід сім’ї на всіх етапах розкриття ВІЛ-позитивного статусу дитині» в рамках проекту «Підтримка профілактики ВІЛ \ СНІДу, лікування та догляду для найуразливіших груп населення України» (2012)
 • Сертифікат учасника ІХ науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Психологічні проблеми сучасності» (2012)

Навыки и умения

Портфолио

Дипломна робота

Рефераты, дипломы, курсовые Рефераты, дипломы, курсовые  0
 

Активность

  Последние ставки 1
Требуются квалифицированные и надёжные авторы
100

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Поделиться ссылкой на профиль