Елена Л.

ФрилансерыЕлена Ландарь

Украина Полтава, Украина
1 год назад
Свободен для работы Свободен для работы
на сервисе 1 год

Специализация

Набор текстов 3
5899 место из 8919
Написание статей 2
5555 место из 10064
Позиция в общем рейтинге 15
  102473 место из 319694

Резюме

Досвід роботи:

1. 2002р. - Посада секретаря Полтавського факультета НЮАУ ім. Я. Мудрого.

Обов’язки:

Реєстрація вхідної та вихідної документації, приймання документів та особистих заяв на підпис керівництву,  розподіл телефонних дзвінків, забезпчення життєдіяльності офіса,  складання електронного реєстра  документації, приймання документів та консультації абітурієнтів для приймальної комісії, робота з документами  для приймальної комісії та ін.

2. 07.2003р. - 10.2003р. - Посада офіс-менеджера ПП "Агентство з питань антикризового управління та банкрутства":

Реєстрація вхідної та вихідної документації, приймання документів та особистих заяв на підпис керівництву, приймання та розподіл телефонних дзвінків, забезпечення життедіяльності офіса, складання електронного реєстра документації та ін.

3. 10.2003р. - 09.2004р. - Посада секретаря-референта ПФ ДГУ "Агентство з питань антикризового управління та банкрутства".

Реєстрація вхідної та вихідної документації, приймання документів та особистих заяв на підпис керівництву, приймання та розподіл телефонних дзвінків, забезпечення життедіяльності офіса, складання електронного реєстра документації, підготовка бухгалтерських документів для головного бухгалтера та ін.

4. 09.2004р. - 08.2005р. - Посада головного спеціаліста відділу реалізації майна та фінансового аналізу ПФ ДГУ "Агентство з питань антикризового управління та банкрутства":

    робота з документами щодо підготовки майна всіх підприємств-банкрутів до аукціону, конкурсу,  передачі працівникам підприємств-банкрутів, погашення заборгованості перед працівниками. Залучення до співпраці оцінювачів та аудиторів. Підготовка всіх необхідних документів для Господарського суду та участь у судових засіданнях та ін.

5. 08.2005р. - 08.2007р. ПП. Помічник арбітражного керуючого.

- Ведення документації від початку оголошення підприємств банкрутами до повного погашення заборгованості та його закриття;

- Оформлення всіх необхідних документів підприємств-банкрутів, співпраця з податковими, банками, державними підприємствами, колишніми керівниками та бухгалтерами вказаних підприємств, оцінювачами, аудиторами, працівниками вказаних підприємств;

- Підготовка звітів по підприємствам-банкрутам та представлення інтересів арбітражного керуючого в Господарському суді, участь у судових засіданнях та ін.

6. 08.2007р. - 04.2009р. Посада юрисконсульта Третейського суду ВГО "Український правовий союз".

- Виконання обов’язків юриста, щодо підготовки повного пакета документів для проведення засідання суду по визнанню прав власності на рухоме та нерухоме майно, недобудови, перепланування, оформленню спадщини, стягнення боргу та ін.

Підготовка повного пакета документів  до рішення (ухвали) суду, проведення роботи з виконавчими службами до повного погашення суми боргу.

7. 08.2009р. - 06.2010р. - Посада юрисконсульта ТОВ "Агро-альфа".

- Виконання обов’язків юриста щодо ведення документів підприємства;

- Робота з документами, щодо пайового майна;

- Складання електронного реєстру пайового майна;

- Проведення роботи з працівниками підприємства, щодо майнових сертифікатів та пайового майна, проведення засідань та зустрічей. Робота з майновими сертифікатами та ін.

2010р. – Декретна відпустка.

Освіта:

1. 1997-2002р.р. - ПДПУ ім. В.Г. Короленка м.Полтава, філологічний факультет.

Спеціальність: вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури.

2. 2006-2010р.р. – Київський національний університет внутрішніх справ. 

Спеціальність: Правоведення. Кваліфікація - юрист спеціаліст.

 

Навыки и умения

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Поделиться ссылкой на профиль