ФрилансерыNadine Mamayeva

Вы заказчик? Предложите Nadine работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

ФЛП
Украина Тернополь, Украина
1 месяц назад
Свободен для работы свободен для работы
на сервисе 1 месяц 13 дней
Фрилансер Nadine M. — Украина, Тернополь. Специализация — Редактура и корректура текстов, Рефераты, дипломы, курсовые
270

Специализация

Редактура и корректура текстов
159 место из 3176
Рефераты, дипломы, курсовые
126 место из 1670
Общий рейтинг 3
  16656 место из 278537

Проверенные данные

Просмотр информации о верификации доступен только зарегистрированным пользователям.

Резюме

Надія Ігорівна Мамаєва, тернополянка.

Здобула повну вищу освіту  на денній формі навчання в ЛНУ ім. І. Франка за спецільністю "Українська мова та література" й отримала кваліфікацію філолога. Фах правника, неповна вища освіта, набула в МАУП на дистанційній формі навчання за  спеціальністю "Комерційне та трудове право", кваліфікація юрист. 

З 1998 року працювала в  комерційних відділах ЗМІ, паралельно —  коректором, а також здійснювала копірайт, рерайт з урахуванням принципів функціонування пошукових систем на основі знань в галузі маркетингу, права та суміжних сфер життєдіяльності того чи іншого підприємства.  Протягом останніх років  проводжу дослідження й експериментальні розробки у сфері суспільних і гуманітарних наук, результи яких були цікавими моїм клієнтам під час написання наукових робіт, удосконалення процесу навчання. 

Послуги надаю як суб'єкт господарювання, є платником єдиного податку  та єдиного соціального внеску. За потреби надам копії установчих документів. Працю найманих працівників не використовую. 

Відповідально ставлюсь до будь-якого завдання, незалежно від рівня складності ретельно його виконую на попередньо обумовлений термін.   

Зразки виконаних замовлень надати не можу, тому що їх зміст становить комерційну таємницю, на розголошення якої не маю згоди моїх клієнтів. 

Навыки и умения

Портфолио

План курсової роботи

Рефераты, дипломы, курсовые


Написану за цим планом курсову роботу я успішно захистила у 2019 р.  0

право

Юридические услуги


Договір про надання рекламної послуги  0

право

Юридические услуги


Договір про надання послуг  0