95 

ФрилансерыOddway International

Pharmaceutical Wholesalers, Supplier and Exporter
Вы заказчик? Предложите Oddway работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Индия Дели, Индия
1 месяц 1 день назад
Свободен для работы Свободен для работы
на сервисе 1 месяц 1 день

Oddway I.

Специализация

Позиция в общем рейтинге 3
  125073 место из 348502

Резюме

Oddway International є унікальним, глобальним фармацевтичним експортером оптової торгівлі з Індії, орієнтованим на постачання високоякісних фірмових і генеричних фармацевтичних препаратів. Заснована в 2010 році, компанія надає клієнтам конкурентоспроможні ціни, високу надійність і експрес-доставку по всьому світу.


Ми Експорт Будинок з сильною незалежною інфраструктурою, яка дозволяє нам працювати в тандемі з потребами наших клієнтів по всьому світу. Ми безпосередньо обслуговуємо потреби великих, середніх, малих підприємств та окремих людей по всьому світу. Наша мета полягає лише у збереженні здорових, безпечних і розуміючих відносин з нашими клієнтами, і це може виявитися відмінним задоволенням, яке вони відчувають, будучи з нами. Ми забезпечуємо своєчасну доставку різноманітних сполук для задоволення різних вимог клієнтів. Маючи чіткий етичний кодекс, ми пишаємося тим, що поставляємо тільки якісні продукти, які підтримуються і поставляються під суворими правилами та контролем для забезпечення якісної доставки, без помилок або дефектів за економічними цінами.


Ми поставляємо нашу продукцію по всьому світу, включаючи такі країни, як Казахстан, Камбоджа, В'єтнам, Киргизстан, США, Великобританія, Сінгапур, Росія, Філіппіни, Україна, Китай тощо.

image

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Поделиться ссылкой на профиль