ФрилансерыOleksandra Korotchuk

Вы заказчик? Предложите Oleksandra работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Словакия Словакия
1 месяц 19 дней назад
Свободен для работы свободен для работы
возраст 20 лет
на сервисе 3 месяца 15 дней
Фрилансер Oleksandra K. — Словакия. Специализация — Аудио/видео монтаж, Видеосъемка
154

Специализация

Аудио/видео монтаж 1
1488 место из 4818
Видеосъемка
353 место из 1053
Общий рейтинг
  44412 место из 278970

Резюме

     Привіт! Мене звати Саша і я змонтую ваше відео так,.... стооп. Дуже хотілося написати щось у духу, який пасує фрілансерам "змонтую ваше відео як голлівудський режисер монтажу" і т.д. Насправді ні. Я не вчилася у голлівудських фільмейкерів, та й у вас точно не знайдеться таких страшних грошей за це заплатити:) А правда така - я вчилася у словацьких майстрів кіно в Академії Мистецтв, ща знаходиться у місті Banská Bystrica. Моя спеціальність - режисура документального кіно, але займаюся я і зйомкою комерції з подальшим монтажем. Працюю у ляльковому театрі, де знімаю і монтую також. 

     Я не накидаю вам тонну беззмістовних переходів і ефектів на відео, тому що знаю і розумію, яку драматургічну роль вони несуть і де вони можуть з"явитися, а де про них краще забути. Зможу почаклувати з вашим не дуже якісно записаним звуком, погратися з матеріалом і витягнути з нього максимум. Звичайно, як режисер монтажу я надаю свої послуги із розумінням і повагою до дедлайнів, інструкцій і побажань.

З нетерпінням очікую співпраці з Вами

Олександра 
     

Навыки и умения

Дизайн/Арт

Услуги

Аудио/Видео


Переводы

Портфолио

Editing reel

Аудио/видео монтаж  0