Иван О.

ФрилансерыИван Олейник

Якісний проект–фундамент для Вашого зручного і надійного житла!

Украина Винница, Украина
9 месяцев 19 дней назад
Свободен для работы Свободен для работы
возраст 25 лет
на сервисе 9 месяцев 19 дней

Специализация

Проектирование
551 место из 2052
Предметный дизайн
80 место из 159
Позиция в общем рейтинге 3
  52487 место из 335123

Резюме

Іван і Маргарита Олійник, керівники і проектувальники студії Окей - ПРОЕКТ!

Студія Окей - ПРОЕКТ заснована в 2017 році у Вінниці подружжям і проектувальниками Іваном і Маргаритою Олійник. Основними напрямками роботи студії є технічне проектування квартир, будинків, ескізне (зовнішнє) проектування і 3Д візуалізація меблів.

Незважаючи на те, що ми ще досить молодий гравець на ринку послуг технічного проектування і 3Д візуалізації меблів, ми вже встигли отримати досвід, завоювати довіру і прихильність клієнтів, виконуючи проекти різної складності: як житлових, комерційних приміщень так і в напрямку 3Д візуалізації меблів і торгового обладнання.

Наша МЕТА - замовник повинен заощадити більше, ніж витратив на проект, а подяка і визнання з його боку є найкращою мотивацією для того, щоб кожен раз ставати краще в своєму професіоналізмі.

Ми ведемо роботу на основі принципів взаємної поваги, любові і довіри. Ми щиро зацікавлені виконати проект для клієнта так, що б він повністю задовольнив всі його потреби і його сім'ї, роблячи будівництво будинку, ремонт квартири або виробництво меблів простим і зрозумілим, абсолютно ексклюзивним, індивідуальним і неповторним.

Ми вважаємо, що наші переваги такі:

  • Ми чесно оцінюємо свої можливості перед укладанням угоди з замовником.
  • Ми запропонуємо найбільш адекватні ціни на створення технічного (архітектурного) проекту, ескізного проекту або 3Д візуалізації меблів;
  • Надаємо весь спектр послуг: від проектування до будівництва і ремонту «під ключ», що може запропонувати не кожен дизайнер квартир.
  • Нас рекомендують друзям.

Навыки и умения

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Поделиться ссылкой на профиль