Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Serwer przestał działać potrzebna pomoc

Translated56 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Dmytro Lavryk

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Szybka praca - Tnx
Serwer został zakończony i otrzymaliśmy szybką pomoc.

Opinia freelancera o współpracy z Mark Rozenblum

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Jest to normalny klient, z którym można pracować.

  1. 1430    45  1   1
    1 dzień30 PLN

    Pozdrawiam .
    Przygotowaliśmy się do przeglądu i naprawy.
    Doświadczenie w konfiguracji i administracji systemów Linux (CentOS, Ubuntu, Debian) ponad 3 lata.
    Здравствуйте.
    Готов сейчас рассмотреть, и выполнить исправление.
    Опыт настройки и администратирования Linux систем (CentOS, Ubuntu, Debian) более 3 лет.

  2. 852    18  1   1
    3 dni31 PLN

    Pozdrawiam Marka!
    Sprawdź co się stało z serwerem, a potem możesz coś powiedzieć. Obracaj się
    Здравствуйте, Марк!
    Нужно смотреть, что случилось с сервером и после этого можно что-то сказать. Обращайтесь

  3. 362    1  0
    1 dzień20 PLN

    Rozwiążę problem. Cena za godzinę, wstępny etymet. 10+ lat doświadczenia (komercyjnego) z różnymi dystrybucjami
    Решу проблему. Цена за час, предварительный естимейт. Опыта (коммерческого) 10+ лет с разными дистрами линухи

  4. 242    31  0
    1 dzień101 PLN

    Pozdrawiam . Gotowy do obejrzenia już teraz. Napisz do mnie w kontakcie
    Здравствуйте. готов посмотреть прямо сейчас. пишите я на связи

  5. 3244    195  1   4
    Oferta, która wygrała1 dzień56 PLN

    Zadzwoń, zrobię to w najlepszy sposób. Musimy pracować, wyeliminować przyczyny.
    Doświadczenie w administracji 20+ lat.
    Przykłady klientów, dla których skonfigurowałem i obsługuję serwer, można zobaczyć na mojej stronie internetowej i w portfelu na tej giełdzie.
    Обращайтесь - сделаю в лучшем виде. заставим работать, устраним причины.
    Опыт администрирования 20+ лет.
    Примеры клиентов, для которых настраивал и поддерживаю сервера, можно посмотреть на моем сайте и в портфолио на этой бирже.

  6. Jeszcze 5 ofert jest ukrytych

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Konfigurowanie oprogramowania i serwerów

Odblokowanie Facebooka

344 PLN

Konto zostało zablokowane przez FB. Kontakt przez e-mail i formularze zwrotnej informacji nie przyniósł żadnych rezultatów (brak odpowiedzi). Potrzebna pomoc specjalisty.

Konfigurowanie oprogramowania i serwerówPromocja w sieciach społecznościowych (SMM) ∙ 5 ofert

Walcz z klikaniem w Google Adwords

Dzień dobry, mam problem z klikaniem reklam w adwords z urządzeń mobilnych za pomocą proxy. Za każdym razem nowe ip, ale ta sama podsieć. Próbowałem usług clixtell i podobnych. Nie przyniosło to korzyści. Wprowadziłem captcha, ale sam bot potrafi ją ominąć. Zbanowanie podsieci…

Ochrona i bezpieczeństwo oprogramowaniaKonfigurowanie oprogramowania i serwerów ∙ 1 oferta

Konfiguracja serwerów TikTok i GA 4

596 PLN

Zadania techniczneCelem: Ustawienia konfiguracji serwera TikTok i GA 4 za pomocą usługi https://stape.io/ dla sklepu na platformie WooCommerce.Zadania: Ustawienie sekcji serwera TikTok dla sklepu na platformie WooCommerce zgodnie z zaleceniami https://stape.io/. Zrób ustawienie…

Konfigurowanie oprogramowania i serwerów ∙ 1 oferta

Ustawienie antydetektora przeglądarki na MacOS

101 PLN

Konieczne jest ustawienie identyfikatu przeglądarki (pożądanego Incogniton) W prostych słowach - potrzebny jest przeglądarkę, która wyprowadzi nas jako użytkownika z Miami z stabilnego IP i aby mieć możliwość wejścia z różnych urządzeń Głównym zadaniem jest znalezienie…

Konfigurowanie oprogramowania i serwerów ∙ 2 oferty

Przywracanie pracy Oktell Oktel

Szukam specjalisty, który ma doświadczenie w konfiguracji i może przywrócić wydajność Oktell. Szczegółowe informacje w komunikacie osobistym.

Telefonia IP i VoIPKonfigurowanie oprogramowania i serwerów ∙ 3 oferty

Zleceniodawca
Mark Rozenblum Exit Technologies
Izrael Izrael  88  0
Projekt został opublikowany
1 rok temu
95 wyświetlenia
Tagi
  • vps