Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
8000 ₴

Глибокий композитинг (комп'ютерна графіка)

истекло время актуальности


Шукаємо фахівця-програміста, який володіє знаннями глибокого композитингу (комп'ютерна графіка).

https://www.youtube.com/watch?v=yLjymUSVSFM

Нова молода кінокомпанія зі Львова шукає фахівців для створення та монтажу візуальних ефектів. Якщо ви є фахівцем - надсилайте посилання на портфоліо, зазначте ваш досвід та компанії, з якими ви працювали або працюєте сьогодні. 

Композитинг (англ. compositing — компонування) — створення цілісного зображення шляхом поєднання двох і більше шарів відзнятого на кіно-чи відеоплівку матеріалу, а також створених комп'ютерних об'єктів та анімації. Широко застосовується в сучасній комп'ютерній технології створення візуальних ефектів у кіно, на телевізійному виробництві, в рекламі, коли необхідно ідеально симулювати реальну дійсність або художній ефект.

Прикладами композитингу можна назвати такі широко відомі фільми, як Термінатор-2, Титанік, Матриця, Зоряні Війни, Володар кілець, Аватар, Гаррі Поттер, рекламні ролики фірм Coca-Cola, Toyota, BMW та багато ін.

Глибокий композитинг (англ. Deep Compositing) — якщо звичайний композитинг має справу із звичайними зображеннями (з пікселями грубо кажучи), то глибокий композитинг впритул бере в розрахунок ще й елемент глибини, тобто на колір або прозорість кожного пікселя впливає функція віддаленості даного пікселя від віртуальної камери.

Працює він так. Піксель кожного шару містить не тільки інформацію про колір (RGB — red, green, blue) та прозорость (A — alpha), але також значення глибини щодо віддаленості від камери об'єкту. Причому величину глибини можна задавати в дуже широких межах.

Програми: 
  1. ставка скрыта заказчиком

Заказчик
Назар Степанів
Украина Львов  1   0
Проект опубликован
12 мая 2017
17 просмотров
Местоположение исполнителя