Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
3000 ₴

Конкурс есе «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле»

истекло время актуальности


Адвокатське об’єднання «Правова група «Домініон» спільно із Асоціацією «Ділове партнерство» надає можливість сучасній молоді висловити свою думку щодо перспектив прийняття нової редакції Кодексу законів про працю України та зробити свій внесок у процес відстоювання власних інтересів, як майбутніх фахівців так і майбутніх роботодавців.
До участі у конкурсі приймаються есе науково-публіцистичного змісту на тему «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле» обсягом 1000-1500 слів, українською або російською мовами. Роботи мають бути оригінальними й раніше не опублікованими. Учасниками конкурсу можуть бути студенти й молоді фахівці (18-30 років).
Роботи будуть опубліковані в розділі на нашому сайті "Все про трудове право", присвяченому Конкурсу, із зазначенням автора матеріалу, а переможців буде нагороджено призами.
Призерам та учасникам Конкурсу також може бути запропоновано пройти стажування в адвокатських компаніях або адвокатів – членів Адвокатського об’єднання «Правова група «Домініон» або на підприємствах Асоціації «Ділове партнерство».
Читайте умови конкурсу на сайті "Все про трудове право"
http://trudovepravo.com.ua/competition


Обновление #1 от 2 февраля 2010
На сайте "Все о трудовом праве" началась публикация работ - есть возможность подсмотреть, что пишут другие участники конкурса.
http://trudovepravo.com.ua/competition/competitionbids

Работы принимаются до 20 февраля 2010 года в электронном виде по электронному адресу [email protected] в формате *.doc, *.txt или *.rtf вместе с заполненной анкетой участника конкурса.
http://trudovepravo.com.ua/competition/competition-rulls

Сделать ставку!

Заказчик не желает делать предоплату? Предложите оплату через Сейф, чтобы избежать возможного мошенничества.

Заказчик
Olga Zanko
Украина Украина
Проект опубликован
13 января 2010
102 просмотра
Способы оплаты