Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

набор груп в туристические походы в соцсетях, продвижение турклуба

закрыт без выполнения


На постійну роботу, для просування турклубу розшукується людина, яка знає основні прийоми маркетингу в соцмережах! Турклуб займається любительськими, напівкомерційними походами, а тому суть роботи - створення заходів в соцмережах, спілкування з потенційними клієнтами-туристами, і їх залучення до наших турпоходів. Основна робота відбувається в ВК і ФБ, в інших соцмережах та популярних дошках оголошень, та полягає в створенні і просуванні захдів в ВК і ФБ, подачі оголошень на дошки, однак цим не обмежується, тому де і як працювати, залежить від фантазії та особистих вподобань. Перед стартом поділимось досвідом, а тому Ваша робота не буде починатись "з нуля".

Оплата виключно за кількість залучених клієнтів. Їх фіксація відбувається прозоро, і Ви цей процес контролюєте.

Щоб були зрозумілішими потенційні об'єми роботи: наші походи відбуваються у всі сезони, 2-3-4 рази на місяць. Групи в середньому 10+-2, однак бувають групи і більше 20 чоловік, а бувають і до 5: все залежить від того, скільки зможемо набрати, але ми не обмежуємо кількість учасників, а отже і суму Ваших комісійних. Донедавна набором учасників займалась одна людина, і своєю активною роботою забезпечувала зазначену кількість туристів у групах.

Для Вашого стимулювання розроблено прогресивну сітку оплати:

До 5 клієнтів в місяць - всі по 150 грн.

Від 6 до 10 клієнтів в місяць - всі по 175 грн.

Від 11 до 15 клієнтів в місяць - всі по 200 грн.

Від 16 клієнтв - всі по 250 грн.

Тобто, якщо Ви знайшли за місяць, наприклад 8 клієнтів, то отримуєте 8*175=1 400, якщо знайшли 16 клієнтів, отримуєте 16*250=4 000 грн.

Оплатаздійснюється перед кожним походом, а націнка за загальномісячну кількість залучених клієнтів додається до комісійних за наступний похід, і т.д., пропорційно збільшенню кількості залучених. Таким чином, враховуються всі клієнти, а всі комісійні отримуються перед походом.

Робота не складна, але не така проста як може здаватись на перший погляд, може забирати по кілька годин на день, і вимагає передусім самодисципліни, ініціативності, і головне - бути налаштованим на результат. Без такого налаштування ця робота буде скучною і непродуктивною.

Перед тим як братись за це, врахуйте: в перші тижні ця робота скоріш за все буде забирати більше часу, але давати малі результати. Причина в тому, що потрібен час щоб втягнутись в цю справу: при потребі створити нові сторінки в соцмережах, створити нові заходи, почати додавати друзів, і т.д. Якщо Ви вже маєте сторінки з великою кількістю друзів, або вмієте швидко їх додавати - це дуже спростить роботу. Загалом, Ви ніяк не обмежені в способах залучення клієнтів, тому робити можна буде все, на що вистачить фантазіїі сил.

Цю пропозицію не варто розглядати як основну роботу, але в якості підробітку цей варіант буде дуже не поганим для людини, яка не боїться працювати на результат, і вміє самостійно працювати в соцмережах. Але це не підійде для тих, кому треба ставити завдання по кілька разів на день: механічне виконання, без ініціативності, фантазії, та самоорганізації ,тут не принесе ніяких результатів. Тому, якщо не боїтесь працювати на результат, якщо Вас не засмучує те, що швидкого результату скоріш за все не буде - пишіть!

Детальніше-в особистому спілкуванні.


Сделать ставку!

Заказчик не желает делать предоплату? Предложите оплату через Сейф, чтобы избежать возможного мошенничества.

 1. 30 дней1000 ₴
  Мария Пахомова
   199 

  Готова з вами співпрацювати.

  Украина Николаев | 26 октября 2015 |
 2. 2 дня450 ₴
  Анна Авомилаш
   440   3   0

  Добрый день! оформляем группы в контакте , работы https://vk.com/club92905820

  Украина Харьков | 26 октября 2015 |
 3. 15 дней500 $
  Ольга Головлёва
   193 

  Здравствуйте. я сама люблю путешествовать и других заражать любовью к поездкам.
  Готова сотрудничать.

  Украина Николаев | 26 октября 2015 |
 4. 30 дней1000 ₴
  Арбекова Наталия
   210   1   0

  Здравствуйте! Очень интересна ваша тематика и хотелось бы попробовать с вами сотрудничать.

  Есть опыт работы в продвижении различных групп и встреч. Меня устраивают ваши условия. В свою очередь гарантирую качественную и ответственную работу.

  Пишите, обсудим детали!

  Мой телефон: +38(063) 38-02-035
  e-mail: [email protected]
  skype: natasha_arbekova

  Украина Одесса | 27 октября 2015 |

Заказчик
Turklub Turklub
Украина Киев
Проект опубликован
26 октября 2015
238 просмотров
Поделиться