Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
2000 ₴

Написать серверную часть для приложения

закрыт без выполнения


Посилання на додаток https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bohdanuhryn.mytodolist&hl=uk

1. Добавити синхронізацію з Google (тобто навіть якщо видалити програму або зайти з іншого пристрою, а потім ввійти зі свого акаунту Google то всі дані повинні залишитись. Потрібно щоб при першому запуску після покупки преміум-версії появилось приблизно таке вікно (приклад):

При натисканні на кнопку Google повинно появитись вікно з вибором акаунту Гугл потім повинен бути перехід на головну сторінку додатку. Ця сторінка повинна відображатись на тій мові яка встановлена в додатку. В налаштуваннях також повинен з’явитися пункт Змінити обліковий запис. Синхронізація з обліковим записом повинна відбуватися автоматично при створенні завдання, при підтвердженні завдання, при видаленні завдання, при створенні списку, при видаленні списку і так далі. Тобто коли в додатку появляються якісь зміни, додаток повинен синхронізуватися з обліковим записом.

При натисканні на кнопку пропустити повинен бути перехід на головну сторінку додатку, і в налаштуваннях повинен бути пункт Синхронізація з Google (при натисканні на цей пункт в налаштуваннях повинно появитись вікно з вибором акаунту Google).

2.  Додати можливість користуватися списком кільком людям.

* Потрібно біля кожного списку зробити кнопку “Чоловічка з +” при натисканні на цю кнопку потрібно ввести електронну пошту (або кілька електронних пошт).

* Після підтвердження на всі електронні пошти які були вказані надсилаються листи запрошення з посиланням.

* Перейшовши по цьому посиланню користувач зможе приєднатися до списку (навіть якщо користувач не має бізнес акаунту), але він не зможе додавати інших людей в список. Це може робити тільки власник бізнес акаунту.

* Як це повинно працювати: Власник акаунту хай буде Біл Гейтс створює список (простий) називає його Microsoft потім нажимає на кнопку “Чоловічка з +” і пише електронні пошти тих кого хоче запросити, запрошені мають відкрити листа і натиснути на посилання, після цього в користувача який прийняв заявку (перейшовши по посиланню) появляється список Microsoft але без кнопки “Чоловічка з +”, запрошений користувач може перейти в список він може бачити всі завдання в списку, запрошений користувач може підтвердити і видалити завдання. Також користувач може додавати завдання, якщо користувач або Білл Гейтс поставив нагадування на 15:00 то воно повинно спрацювати в всіх в 15:00, а не тільки в того хто поставив нагадування.

* Кожен може редагувати завдання і в тому числі відключати нагадування, але якщо якийсь користувач редагує завдання то ці зміни повинні бути тільки в нього.

* Всі можуть підтверджувати, видаляти, редагувати додавати завдання.

* В “Всі списки” завдання які створені в загальному списку також повинні відображатись.

* В загальному виходить що це простий список яким можуть користуватися багато людей.

Я не знаю як завдання мають синхронізуватись в всіх (можливо через Google акаунт), тобто якщо користувач тільки що підтвердив завдання, як в інших користувачів це завдання зникне. Або якщо користувач додав завдання як в інших користувачів воно появиться.
Заказчик
Святослав Пилипів
Украина Украина  7   0
Проект опубликован
19 мая 2017
59 просмотров
Местоположение исполнителя
Украина Украина