Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
2 000 ₴

Створення і просування магазину на Etsy. Etsy спеціаліст

истекло время актуальности


Потрібен фахівець зі знанням і досвідом просування магазину на сайті ETSY.СOM

 Категорія - мої авторські електронні малюнки.

 Будь ласка, в заявці відразу вказуйте досвід просування, посилання на кейси, скільки коштує і терміни виведення до продажу! 1. ставка скрыта фрилансером
 2. ставка скрыта фрилансером
 3. 7 дней2 000 ₴
  Vladimir
  Vladimir Skalka
  353     4  0

  Доброго дня Валерія,
  1. Якщо ви вже відкрили акант і необхідно його наповнити, то це не складно і я зможу вас навчити як наповнювати товарами. Якщо ж необхідно відкрити акаунт, то це теж дуже просто і не займе багато часу. Єдиною перепоною може бути отримання грошей від клієнтів, але це також можна вирішити.

  2. В ETSY, як в інших маркетплейсах важливо підібрати ключові слова для описання товару а також для того щоб пошукова система показувала ваш товар клієнтам за цими словами. Я дам список базовий ключових слів. Мінорні треба буде додавати для кожної роботи окремо. Також зроблю шаблон тексту, щоб ви могли легко додавати нові роботи в магазин.

  3. Найважливіший елемент картки товару - це фото. Ваші продукти треба буде показати в інтер'єрах + додати простеньку інфографіку.

  4. Авторські роботи також рекомендую виставити на Amazon Handmade, там можна створити безкоштовний акаунт, крім того на відміну від ETSY, там не потрібно платити за публікацію товару. Відкрити там акаунт теж допоможу.

  5. З приводу реклами, тут важко сказати, як спрацює реклама на ETSY, оскільки товар досить специфічний. Тут варто буде спробувати з малим бюджетом а потом дивитись на результат і робити висновки. До речі в ETSY реклама дуже просто запускається і працює. Головне підібрати релевантні ключові слова для товару.

  З приводу досвіду, то з ETSY працюю близько року, приклади можу кинути в лічку.

  Всі обговорення і налаштування будуть в режимі онлайн з можливістю відео запису я кий я вам зможу надати, щоб якщо щось забули, то можна було подивитись.

  Чехия Praha | 29 ноября в 11:22 |
 1. ставка отозвана