Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Візуалізація інтер"єру приватного будинку

истекло время актуальности


Будинок з площею візуалзацій близько 140 м кв.. Вітальня, кухня, ванна, спальня, гостьова, коридор, на другому поверсі буде одна велика спальня з гардеробною.. тобто на половину загальної площі одне приміщення.

Детально:

Проект у натуральному стилі.. можна окреслити, як "скандинавський". Знаходиться у старовинному містечку.. ця тема буде продовжена в наданні переваги натуральним матеріалам але з сучасним акцентом. Не перенасичений предметами. Інтр"єр роблять прості вишукані форми,  структури та колір натуральних матеріалів. Дизайнерські меблі від наших дизайнерів, або можливі для самостійного виготовлення. 

Побажання:

- майстерне володіння програмами для створення візуалізацій та швидкою машиною. У проекті багато натуральних матеріалів - дерево, камінь, скло, метал, тканини, рослини і їх треба вміти відобразити не схематично.. що б я не пояснювала замовнику, що  ця руда площина насправді лакована мідь, а той зелений пластиковий феєрверк - вазон. Що б Вас не вводило у ступор побажання намалювати доску, колоду чи підлогу, яка має вигляд не ламінату, а живого дерева.  Чи, наприклад, якщо мені треба бавовняні штори грубого ткацтва, білий бавовняний чехол на дивані чи покривало на ліжку, то це не повинно виглядати, як пластикове утворення... Те саме стосується світла.. у проекті багато білого кольору, а це, з досвіду, вимагає майтерності, що б білий теплий інтер"єр не перетворився на лікарню з сіруватим відтінком.

- правки будуть. Я роблю інтер"єр до того часу поки замовник не буде задоволений. З досвіду - найчастіше непорозуміння виникають не через перебірливість замовника, а через не достатній професіоналізм виконавців. Замовник не мусить погоджуватись на вітальню, де диван виймає очі, лише через те, що у виконавця не має поняття кольору  і вміння відобразити оксамит чи на кімнату, де всі елементи з дерева мають різний колір бо виконавець попритягував різні текстури включно з ламінатом чи штори висять як ганчірки, не має нормальн зробленого світла і кімната вилядає ніби це підвальне приміщення, або візуалізатор раз за разом не робить правки, які були заявлені і кожна "стара" стає "новою"..звична неорганізованість та інше.  Замовники адекватні люди, я розумію, що їм потрібно - залишилося відобразити.  Що б зменшити роботу - налагодити швидкий обмін інформацією на початкових етапах хоч вайбером (що б Ви не витрачали час на очікування узгоджень і могли швидко продовжити роботу далі), хоч прінскріном  - розстановка, габарити, форми.. необхідне  видно досить швидко. Тобто робота з постійними узгодженнями - від простого до складного. Часто мені самій треба подивитись на загальну картину, що б прийняти адекване рішення. 

- можливість спілкування  в усній формі і легкий доступ до виконавця - чатом чи усно.

- художня освіта чи, художній смак - відчуття кольору форми, композиції

- навики у дизайні та архітектурі - у створенні візуалізації багато залежить від самостійних рішень виконавця -  я не можу постійно штудіювати Ваші бібліотеки чи привити смак, який вроджений і вихований при хорошій освіті. Доступ до  бібліотек з якісними моделями. Любов до деталей. Будуть архітектурні рішення по даху та ін.. тому бажано, що б виконавець мав поняття, де поставити вікно, як пустимо вентиляцію чи інше.  Подвійний контроль ніколи не зашкодить

- з двох сторін бажання створити роботу, яку буде потім не соромно поставити у портфоліо

- готовність працювати. Чим швидше справимось, тим швидше відбудетьмя остаточний розрахунок з замовником. Тому я очікую швидкого внесення правок, а не чути, що у Вас ще кілька проектів. Не тягнути кота за хвіст - все одно будемо працювати одразу по кількох кімнатах, тому поки одне узгоджується - інше робиться. Це постійна співпраця - спокійна, методична та швидка.

Якщо для Вас досі цікавит цей проект, то - чекаю на заявки ))


Сделать ставку!

Заказчик не желает делать предоплату? Предложите оплату через Сейф, чтобы избежать возможного мошенничества.

 1. 30 дней5 $
  Evheniy Kuzemko
   462   2   0

  Готовий з Вами працювати!
  Портфоліо https://www.behance.net/Evhenii_Kuzemko

  Украина Киев | 26 июня 2016 |
 2.  фрилансер больше не работает на сервисе
 3. 1 день10 $
  Егор Колосов
   294   1   0

  https://plus.google.com/photos/115664443037952678834/albums/5886303357124600369?banner=pwa&authkey=COSq5ubjkbGe6QE

  Украина Украина | 26 июня 2016 |
 4. 20 дней800 $
  Artem REBROV
   136   1   0

  portfolio: https://www.behance.net/rebrov_art
  Email: [email protected]
  Skype: bleeeeeech

  Украина Одесса | 26 июня 2016 |
 5.  1393 
  315   6   0

  30 дней170 ₴
  ЮЛІЯ БОГОСЛАВЕЦЬ проверен 

  Доброго дня!
  https://vk.com/lkdesign
  http://lk-design.wix.com/interior
  kotenko_julija - скайп

  Украина Киев | 26 июня 2016 |
 6.  1119 
  10   12   0

  20 дней300 $

  Здравствуйте, готов с вами сотрудничать.

  Мое портфолио:
  http://portfolios.ru/Zeng

  тел/viber: +380997742913

  Украина Сумы | 27 июня 2016 |
 7. 30 дней1000 $
  Денис Кирюхин
   3342  проверен   29   0

  3D визуализации , Дизайн интерьера , любой сложности (интерьер, архитектура, ландшафтный дизайн) Работы выполняются в 3d Мах, SkecthUp , Lumion -(видео редактор моделей, для создания эффектных презентаций). В сфере 3d визуализации работаем уже 5 год, работаем на очень выгодных условиях . Цены на визуализацию архитектуры и интерьера более чем доступны. Ознакомиться с нашими работами вы можете тут:

  1. http://vk.com/club62314742
  2. http://portfolios.ru/disnk
  3.https://www.360cities.net/profile/disnk

  Более подробно об условиях сотрудничества , цен, предоставления проекта, пишите:
  Skype —--disnk89
  Vk.com-----http://vk.com/disnk▼
  e-mail: [email protected]
  e-mail: [email protected]
  P.S. Работаем удаленно !

  Украина Новая Каховка | 27 июня 2016 |
 8. 10 дней7000 ₴
  Евгений К.
   391  проверен   1   0

  Готовый працювати.

  Украина Киев | 28 июня 2016 |
 9. 14 дней450 $
  Vardan Vasilyan
   328   1   0

  Готов выполнить проект.

  Портфолио можно посмотреть на моем сайте: www.vardan-vasilyan.ru/

  Армения Yerevan | 28 июня 2016 |
 10. 30 дней5 $
  INTERIOR IDEAS
   388   1   0

  Здравствуйте, Зоя!
  Готова сотрудничать с Вами, стоимость визуализации 4-5$/м.кв. в зависимости от стиля интерьера, большая библиотека объектов и декора. Сроки и стоимость обсуждаются. Обращайтесь!

  Украина Киев | 1 июля 2016 |
 11. 4 дня5 $
  Катерина Сенько
   346 

  буду рада сотрудничеству!
  https://www.behance.net/makovsvet
  skype makov_svet

  Украина Киев | 5 июля 2016 |
 • Мабуть, вже не раз казали, але з такими критеріями і такою ціною...ще не раз наб'єте лоба. Мабудь, ще не знайшлося достойного виконавця, враховуючи таку докоряючу всім потенційним візуалізаторам вакансію; явно натерпілись від попередніх професіоналів)

 • Добавить

Заказчик
Зоя Лазарчук
Украина Ровно  2   0
Проект опубликован
26 июня 2016
334 просмотра
Местоположение исполнителя
Способы оплаты