ШІ швидко та впевнено став частиною життя практично всіх інтернет-користувачів. Навіть якщо ви не використовуєте штучний інтелект особисто, то читаєте та бачите згенерований контент щодня у стрічках соцмереж, на новинних порталах, різних чатах та сайтах.  

Midjourney — нейромережа, що генерує зображення з текстових запитів. Цей інструмент ШІ можна використовувати для продумування логотипів, створення іконок, візуальної реклами, графіки для соцмереж, дизайнів інтер’єрів і навіть стати з допомогою цього бота віртуальним аватаром😱. Але ми пропонуємо перенести фокус з комерційного використання на особистий формат.

Якщо ви любите гумор, шукаєте способи цікаво провести час з дітьми чи друзями, захоплюєтеся стильними речами чи просто творча особистість — вам до Midjourney. Нейромережа платна, проте місячної підписки за найнижчим тарифним планом — $10 — вистачить, щоб випробувати кожен з 10 наших варіантів.

1. Креативне привітання

Подарунки подарунками, а найкраще привітання те, що приносить щирі та незабутні емоції. Тому пропонуємо за допомогою цієї нейронки стилізувати фото близьких людей на день народження, річницю шлюбу, день друзів тощо для віртуальної чи друкованої вітальної листівки. Особливо актуально це для тих, хто має спільні кумедні історії чи спогади, особливі прізвиська. Нейромережа цілком здатна поєднати риси бажаного героя з вашим вихідним файлом. Але попереджаємо, що це може забрати трохи часу.

Якщо ще не знаєте, як зберегти зображення з Midjourney, натисніть на кнопку «Web» під готовою картинкою. У новому вікні є можливість завантажити файл — стандартна іконка «Download image».
/imagine посилання на фото Chip from the cartoon «Chip and Dale», Chip's image, Chip's style, cartoon
/imagine посилання на фото in the style of Tom and Jerry from the cartoon, image of Tom and Jerry, cartoon
/imagine посилання на фото in the style of SpongeBob from the cartoon
Крім простого промпту можна також скористатися функцією «/blend», додавши посилання на відповідні фото та короткий текстовий опис бажаного ефекту. Вона дозволяє поєднати 2 картинки в одну.

Проте результат буває неочікуваним😅:

/imagine фото + референс in the style of Mike Wazowski from Monsters, Inc.
/imagine фото + референс in the style of Homer and Marge Simpson, cartoon
/imagine фото + референс in the style of cartoon Minion

2. Карта бажань

Психологи радять використовувати метод візуалізації, щоб шлях до здійснення мрій та бажань був легшим. Тому чудова ідея для затишного вечора — зробити карту бажань. Це своєрідна добірка картинок, які ілюструють ваші важливі мрії/плани/цілі, щоб вони стали більш реальними та досяжними. А якщо робити її в компанії друзів, то й ентузіазму, й позитивної енергії буде більше.

Вам знадобляться мінімальні знання того, як користуватися Midjourney, та найпростіший графічний редактор. Генеруємо картинки, друкуємо, клеїмо на плакат, прикріплюємо десь на холодильнику, над ліжком чи робочим столом — класичний варіант. Або ж створюємо віртуальну дошку в Canva (наш приклад нижче) чи Notion, зберігаємо на телефон, робимо шпалерами на ПК і милуємося якомога частіше. Проте для результату просто милуватися недостатньо, ви ж розумієте.

Можна, звісно, відразу попросити Midjourney створити карту бажань, вписавши у промпт усі ключові слова-бажання. Проте готуйтеся побачити щось максимально креативне й трохи відмінне від звичного формату:

Навіть якщо не вірите, що це працює, візьміть як ідею для приємного проведення часу з друзями, дітьми чи колегами. Такий варіант дозвілля допоможе відкритися та краще себе пізнати, а також дізнатися більше про близьких. Буде цікаво, обіцяємо!

3. Для малюків

Маєте трепетний статус чи просто регулярно проводите час з допитливим малюком? Можете придумати власну казочку, створивши до неї ілюстрації за допомогою нейромережі для креативного малювання. Програма згенерує наймилішу тваринку за вашим запитом, але також це може бути персоналізований герой з фото малюка. Якщо видрукуєте, заламінуєте та збережете, така книга стане не просто цікавим варіантом дозвілля та проявом особливих почуттів тут і зараз, а й цінною сімейною реліквією.

/imagine cartoon character bunny brushing teeth / reading a book / eating porridge / go to bed
Щоб під час зміни сюжету персонаж залишався схожим, використовуйте опцію «V» для потрібної картинки, замінивши в тексті промпту відповідну частину опису.

4. Принт для одягу

Любителі яскравого та незвичного одягу можуть замовити особливий принт для футболки чи худі у Midjourney. Це також гарна ідея для пам’ятного та практичного подарунка. Можна цілеспрямовано робити конкретну картинку. Але також цікаво дати загальніший запит і подивитися, які варіанти запропонує нейронка.

/imagine funny print with geese
/imagine print moscow is burning beautifully
/imagine futuristic print with space elements

Залишиться тільки додати класний надпис і замовити друк на предметі гардероба за сезоном.

5. Ілюстративний матеріал для шкільних проєктів чи доповідей

Для учнів та студентів теж є цікавий спосіб використання Міджорні. Не чатом GPT єдиним, як кажуть😌. Проєктні та дослідницькі роботи — один з актуальних типів завдань у школах та ЗНО. То чому б не скористатися допомогою ШІ та не додати своїм роботам яскравої наочності? Ми попросили нейромережу згенерувати картинки із жахливими наслідками забруднення водойм для уявного проєкту з екології. Впевнені, ви знайдете купу інших цікавих варіантів застосування Midjourney для підготовки до занять.

/imagine the terrible consequences of ocean pollution

6. Розмальовки-антистрес

Творчим людям потрібні творчі методи боротьби зі стресом. Розмальовки-антистес придумали давно, але ж можна створити власну колекцію разом із ШІ. Така подвійна творчість однозначно допоможе розслабитися дощового вечора чи перемкнути увагу під час обідньої перерви в офісі. Тільки знайдіть принтер та не забудьте купити кольорові олівці.

/imagine anti-stress coloring page airplane, black and white
/imagine anti-stress coloring space motifs
/imagine anti-stress coloring page with dragons

7. Стильний постер для інтер’єру

Хочете освіжити інтер’єр, але нічого з готового декору не пасує чи не подобається? На допомогу прийде нейронка! AI Midjourney дозволяє згенерувати абстрактні ілюстрації для вашого передпокою, милі постери для дитячої або ж стильні яскраві для декору стін у гаражі. Вам залишиться тільки видрукувати та прикріпити їх.

/imagine abstract poster in blue colors
/imagine cute children's poster with a dinosaur
/imagine neon poster on the car theme
Необхідні параметри можна зробити відразу в Midjourney Discord. Просто додайте в кінці запиту через пробіл бажаний розмір у форматі --ar Х:Х.

8. Стикери

Стикери вже стали незмінним атрибутом онлайн-комунікації, то чому б не створити щось цікаве самотужки? Їх можна вирізати за допомогою спеціальних функцій телефона чи в Canva та використовувати для спілкування з друзями, колегами, клієнтами.

/imagine stickers for freelancers, cartoon style, orange colors

9. Шпалери на ПК чи телефон

Якщо маєте вільний час та любите оновлювати вигляд робочого столу на ПК чи екрану блокування на телефоні — кращого помічника, ніж Midjourney, не знайдете. Ця нейромережа малює онлайн ідеальну картинку під ваш запит. Можна генерувати тільки для себе, а можна створити класний корпоративний вайб такими деталями, щоб у колег покращувався настрій на роботі. Midjourney 6 версія вміє адекватно (майже завжди) вписувати короткі тексти на зображення, тому можете додати мотиваційні чи кумедні фрази.

/imagine beautiful sunset in pink and blue light colors --ar 9:16
/imagine an astronaut in a wheat field --ar 9:16
/imagine neon abstraction with a statue --ar 9:16
/imagine SpongeBob is working at a laptop, the text "work hard", minimalism, yellow background --ar 16:9
/imagine lion in the form of a man in a business suit sits at a table, the text "no lunch?" --ar 16:9
Щоб такі картинки були ще якіснішими та красивішими, варто скористатися функцією «Upscale Creative».

А якщо сподобалася наша добірка — забирайте😉.

10. Прикольна аватарка

У всіх час від часу настають години чи навіть дні, коли немає сил і бажання займатися продуктивною діяльністю. Психологи давно довели, що це — норма, й просто треба дозволити собі такий стан. Проте мало кому вдається просто лежати: погодьтеся, гаджети в такі моменти завжди під рукою. Тому пропонуємо трохи розважити себе. Нейромережа міджорні допоможе створити оригінальне зображення профілю для соцмереж. Експериментуйте зі стилями, щоб створити щось справді цікаве. Проте будьте обережні — це ду-у-у-же затягує!

/imagine посилання на фото in the style of Harley Quinn, the image of Harley Quinn
/imagine посилання на фото like Elektra from Marvel, clothes with armor

Цей варіант взаємодії з нейромережею також можна використати в корпоративних цілях, щоб у робочих чатах стало веселіше спілкуватися.

Що ще почитати на цю тему:

Про всі можливості Midjourney
Midjourney — нейронка, за допомогою якої створюють візуали для різних цілей. Дізнаємося, на що вона здатна та як правильно нею користуватися.

Замість висновків

Ми підбирали варіанти для некомерційного використання нейромережі онлайн, щоб зарядитися позитивом, посміятися, потішити близьких, отримати гарну оцінку, відпочити. Але ті, у чиїх венах тече бізнес-кров, уже напевно вибрали собі кілька перспективних ідей для нового стартапу😏. Якщо ж знаєте інші цікаві варіанти — діліться в коментарях!