Мабуть, найважливіше для замовника на фрилансі — знайти фрилансера, який якісно та вчасно виконає завдання. На Freelancehunt передбачено все необхідне, щоб цей процес був комфортним та швидким. Щоб ви могли швидше знайти відповідального виконавця, ми розібрали найпопулярніші способи, як це можна зробити.

3 способи знайти фрилансера на Freelancehunt

Щоб завдання було виконано якісно та вчасно, вам потрібно знайти виконавця. На сервісі є кілька способів, як це зробити:

 • Створити проєкт — детально описати завдання й отримати відгуки фрилансерів, яких зацікавила ваша пропозиція.
 • Відкрити конкурс — розмістити завдання й отримати готові рішення.
 • Самостійно знайти фрилансера в каталозі за певними параметрами.

Розповімо про кожен варіант детальніше.

Проєкт — найпопулярніший спосіб знайти виконавця

Для пошуку виконавця на сервісі ви можете опублікувати проєкт. Опишіть, що конкретно потрібно зробити, встановіть ціну, терміни, а фрилансери залишать відгуки з пропозицією своїх послуг. Під час вибору виконавця орієнтуйтеся на його рейтинг, приклади робіт у портфоліо, відгуки від інших замовників. Це основний і найпопулярніший спосіб пошуку фрилансерів на сервісі Freelancehunt.

Щоб отримати якомога більше відгуків і прискорити процес пошуку виконавця, візьміть до уваги наші рекомендації під час публікації проєкту:

 • Назва проєкту — сформулюйте коротко і зрозуміло, яке завдання потрібно виконати. Наприклад, замість «Написати текст», краще — «Розробити 15 SEO-описів товарів для інтернет-магазину косметики». Фрилансери вже на етапі попереднього перегляду проєкту в загальній стрічці зрозуміють, що потрібно зробити.
 • Опис проєкту — що чіткіше і докладніше ви сформулюєте завдання, то охочіше виконавці робитимуть ставки. Щоб інформація легше сприймалася, використовуйте інструменти для форматування тексту (списки, виділення курсивом чи жирним шрифтом та інше).
 • Бюджет — більше відгуків від фрилансерів з високим рейтингом отримують проєкти, в яких вказано конкретний бюджет.
 • Категорії — у вас є можливість вибрати 2 категорії. Наприклад, якщо потрібні SEO-описи товарів, вибирайте «Копірайтинг» і «Рерайтинг». Якщо проєкт потрапить не в ту категорію, є ризик, що фрилансери з потрібними навичками просто не побачать вашу пропозицію.

Детальніше про публікацію проєкту читайте в нашій Базі знань.

Як отримати більше ставок на проєкт

Отримайте на 80% більше ставок від провідних спеціалістів у найкоротші терміни, активувавши додаткові опції проєкту. Ці опції допоможуть виділити ваш проєкт на фоні інших. Наприклад, преміумпроєкт буде позначений зірочкою і зафіксований вгорі списку в каталозі проєктів на 2 дні. Детальніше про інші додаткові опції ви можете дізнатися у нашій статті:

Як отримати більше ставок на проєкт — секрети Freelancehunt
На сервісі є 3 опції, використовуючи які ви отримаєте більше ставок на проєкт від провідних спеціалістів Freelancehunt. Розповідаємо докладніше.

Конкурс — вибір готового рішення серед запропонованих фрилансерами

Якщо ваше завдання творче, наприклад, потрібно розробити логотип для бренду чи створити неймінг, рекомендуємо відкрити конкурс. Ви публікуєте завдання, а виконавці надсилають конкурсні роботи. Так ви отримуєте відразу десятки готових рішень, обираєте найкраще й оплачуєте його. За необхідності можете обговорити правки з переможцем і після цього виплатити гонорар.

Топ 10 найпопулярніших категорій для конкурсів:

 1. Логотип.
 2. Упакування.
 3. Дизайн сайту.
 4. Зображення.
 5. Неймінг.
 6. Етикетка.
 7. Персонаж.
 8. Банер.
 9. Обкладинка.
 10. Предметний дизайн.

Загалом конкурси доступні для 33 категорій. З рештою можна ознайомитися тут.

Порада: якщо ви хочете отримати роботи від професіоналів, поставте бюджет вище середнього. Що вищий бюджет конкурсу, то більше досвідчених фрилансерів захочуть узяти в ньому участь, тому не обмежуйтеся мінімально рекомендованим гонораром для кожної категорії.

У яких випадках відкривати конкурс

 • У вас творче завдання.
 • Ви хочете отримати готові ідеї від виконавців.
 • Необхідно кілька креативних рішень і можливість вибрати найкраще з них.
Як українські фрилансери допомагають бізнесу з ребрендингом
Щоб рухатися вперед під час війни, бізнеси мають змінюватися. Розповідаємо, як українські фрилансери допомагають малому бізнесу робити ребрендинг

Як отримати найкращий результат у конкурсі

Рекомендуємо ставити оцінки роботам виконавців. Це допомагає фрилансерам зрозуміти, подобається вам запропонована ідея чи ні. Якщо ні, виконавець може зробити ще кілька робіт в іншому стилі або напрямку, щоб замовник вибрав результат, який сподобався.

Пошук виконавця за каталогом фрилансерів

Хочете довірити проєкт топовому виконавцю? Потрібен фрилансер вузької спеціалізації? Перегляньте наш каталог, щоб вибрати відповідного спеціаліста. Ви зможете запропонувати йому Персональний проєкт.

Як шукати фрилансера в каталозі

Перейдіть на сторінку із загальним списком фрилансерів. Біржа фрилансу допоможе знайти відповідного виконавця, скориставшись такими інструментами:

 • Бічне меню «Найкращі фрилансери» — найпопулярніший спосіб пошуку:

- виберіть категорію;

- виберіть спеціалізацію;

- якщо для вас має значення геолокація виконавця, скористайтеся фільтром за країною чи містом:

- щоб знайти фрилансера з конкретними навичками, використовуйте теги. Для цього в бічному меню зліва виберіть потрібну категорію, а в ній — спеціалізацію. Справа на сторінці під пошуковим рядком будуть показані відповідні теги. Наприклад, категорія «Дизайн та арт» → спеціалізація «Дизайн сайтів» → теги:

 • Пошукова фраза — коли потрібно знайти виконавця з вузькою спеціалізацією. Пошук відбувається за ключовими словами в резюме фрилансерів чи тегами. Введіть у пошуковий рядок фразу або назву спеціалізації, яка вам цікава, наприклад, «розробка» чи «дизайн сайтів»:

На що звернути увагу під час вибору фрилансера

Досвідчені замовники рекомендують орієнтуватися на 3 ключові критерії під час вибору виконавця:

1. Рейтинг фрилансера — бали, які нараховуються в разі активної роботи на сервісі.

2. Відгуки від попередніх замовників. Зверніть увагу, що багато негативних відгуків — привід задуматися над тим, а чи варто довіряти цьому виконавцю.

3. Портфоліо — допоможе оцінити майстерність фрилансера, його професійний рівень. Звертайте увагу на те, чи є там приклади робіт з вашої тематики.

Вибрали фрилансера? Запропонуйте йому Персональний проєкт. Для цього зайдіть на сторінку виконавця і натисніть у лівому меню кнопку «Запропонувати роботу».


Уже знаходили виконавців для своїх завдань на Freelancehunt? Поділіться, який зі способів ви найчастіше обираєте і чому.