Вибір платформи для покращення і розвитку бізнесу непростий. Треба ретельно аналізувати й порівнювати різні веб-сервіси. Представляю трійку програм для легкої роботи компаніям і фрілансерам.  

Worksection

За допомогою програми Worksection працювати з інтернет-проектами стало значно легше. Платформа надає все необхідне для швидкої роботи. Зовсім просто контролювати свої завдання та термін їх виконання. Worksection економить час як для компаній (керівникам), так і для клієнтів.

Що таке Worksection

Worksection — це вигідне програмне забезпечення для управління проектами. Користувачі отримують інформацію щодо свого проекту, де ставиться завдання, яке потрібно виконати протягом певного часу. Усе легко та зрозуміло, зручно працювати. Зайти на сайт ви можете будь-коли і з будь-якого пристрою: комп’ютера, планшета чи мобільного телефона. Безліч компаній у всьому світі використовують саме цю програму для стрімкого зростання свого бізнесу.

Список функцій

Worksection має функції управління завданнями та підзавданнями, створення звітів, контролю витрат та часу, включно з вбудованим трекером часу (таймером).

Програмка також пропонує зручну діаграму Ґанта та календар, який можна синхронізувати з Outlook чи Google Calendar. А ще в ній є можливість налаштувати сповіщення всередині Worksection або електронною поштою.

Зручний план ціноутворення

Усі аспекти ціноутворення є розумними. Існують плани ціноутворення для малих компаній та стартапів, які не можуть дозволити собі дорогі продукти, та для особистого користування з мінімальною ціною або навіть безкоштовно.

Плани ціноутворення залежать від кількості ваших проектів, а от кількість користувачів не впливає на ціну. Отже, клієнти, партнери та постачальники можуть брати участь в управлінні проектами безкоштовно.

Приємний інтерфейс

Інтерфейс Worksection приємний для ока людини, допомагає швидко розпочати роботу з ним і мінімізувати час, витрачений на управління проектами.

Самостійне контролювання й редагування

Якщо ви зареєструвалися, то можете контролювати доступ до всіх проектів, завдань, підзавдань, коментарів та файлів для різних груп користувачів (наприклад, для всіх клієнтів) або лише для певних людей.

Проблеми, які вирішує Worksection

1. Контролює завдання

Часто буває, що поставлені завдання забуваються, тому до діла не розвивається або не так виконується проект, як би це мало бути насправді. Витрачається багато часу та грошей. Ще важче, якщо член команди раптово застудився: більшість інформації тоді може бути недоступною для нього. А ось Worksection надає можливість забезпечувати взаємну роботу: вказувати потрібні дані для проекту, зберігати їх в одному місці, редагувати й контролювати.

Співробітникам дозволено переглядати весь список завдань, керівник встановлює відповідальну особу за кожне з них (призначена особа налаштовує сповіщення для себе та працівника, який має виконати роботу за відведений час). Списки завдань структурують за проектами, статусами або типами, а також установлюють пріоритети.

Існують опції бюджетування й контролю часу для управління ресурсами, інструменти звітності для підвищення ефективності, коментарі та файли для завантаження документів, картинок тощо. Є вільне спілкування з клієнтами та між членами команди.

2. Втрата контролю за термінами проекту

Працівники часто забувають або не знають про статус проекту. Worksection дозволяє їм будь-коли перевірити стан будь-якого свого проекту, завдання чи підзавдання й отримати діаграму Ґанта для показу та порівняння завдань, а також демонструє відсоток виконання певного завдання.

3. Відсутність чіткої інформації про ефективність компанії

Звісно ж, непросто дізнатися, скільки часу потрібно кожному члену команди на виконання роботи та скільки й коли витрачає грошей. Worksection пропонує інструменти для контролю часу та витрат, включно з функцією відстеження часу. Звітність допомагає керівнику побачити, скільки підопічному знадобилося годин або ж днів на реалізацію того чи того проекту, а також розрахунок фінансів за будь-який період.

Особливості Worksection

 • планування проектів;
 • відстеження часу та витрат;
 • легке керування бюджетом;
 • просте управління завданнями;
 • обмін файлами;
 • інтеграція з іншими сервісами;
 • управління ресурсами;
 • відстеження стану проекту;
 • діаграма Ґанта;
 • нагадування про день народження колег.

Інтеграція з іншими сервісами

 1. Google Документи;
 2. Google Календар;
 3. Google Диск;
 4. Telegram Messenger;
 5. Slack.

Це програмне забезпечення підтримує: Windows; Android; iPhone/iPad; Mac.

Модель ціноутворення: безкоштовна; щомісячний платіж.

Типи клієнтів: малий бізнес; середній бізнес; фрілансери.

Робота в Worksection дисциплінує і прискорює комунікацію, дозволяє економити час, підвищує ефективність командної роботи.

Asana

Багатофункціональна платформа Asana, як і Worksection, дає змогу спростити роботу керівникам і клієнтам. Бізнес буде розвиватися швидко, адже Asana — найкращий помічник, який допомагає компаніям.

Що таке Asana

Asana — одне з найпопулярніших програмних забезпечень для створення й управління проектами. За допомогою цієї програми керувати роботою стає значно легше. Команди зосереджені на щоденних завданнях, які мають розвивати бізнес.

З Asana планування та структурування роботу відбувається найкращим чином. Це зручно, оскільки вільно встановлювати завдання та терміни, обмінюватися думками й файлами можна в одному місці.

Задля дотримання термінів платформа дозволяє створювати візуальні плани проектів, щоб побачити, як зображується кожен із них крок із часом. Так набагато простіше визначити ризики й усунути проблему.

Список функцій

Крім веб-програми, Asana пропонує ще мобільні додатки для iOS та Android. Більшість функцій доступна на мобільних пристроях, але вони можуть відрізнятися між типами пристроїв та повним веб-додатком.

Можна перенести електронні листи, файли та інше до Асани з понад сотнями інтеграціями на вибір. Це все ви зможете бачити в одному місці.

Контролювати стан проекту в режимі реального часу

Слідкуйте, як усі ваші проекти просуваються в режимі реального часу за допомогою портфоліо. Можна усувати проблеми й активувати повідомлення про оновлення для зацікавлених сторін.

Керувати навантаженням вашої команди

Перегляньте, наскільки зайняті члени команди в усіх проектах. Переконайтеся, що ніхто не перенапружений або ж навпаки — не сидить без роботи.

Дошки Канбан допомагають легко уявити завдання

Дошки Канбан дозволяють легко візуалізувати свою роботу і перемістити роботу через декілька етапів швидко, це легко та зручно.

Проблеми, які вирішує Asana

1. Заміняє електронну пошту

Компанії використовують Asana для швидкого та якісного виконання завдань, а також для обміну повідомленнями. Елементарно й зручно переглядати отримані листи у повідомленнях Asana, а бо ж їх відправляти.

2. Чудовий інструмент для спілкування

Цю платформу також спочатку використовували для відстеження помилок. А тепер Asana призначена не лише для управління завданнями, це суперінструмент для комунікацій, який допомагає всій компанії працювати над спільними проектами.

3. Просто управляти проектами та завданнями

Asana дає змогу користувачам компанії відстежувати свою роботу та розбивати проекти на більш дрібні завдання. Клієнти використовують Asana, щоб ставити чіткі завдання, а також відстежувати довготривалі проекти, які потребують завзятої роботи команди протягом певного періоду часу.

Особливості Asana

 • створення проектів та завдань;
 • управління завданнями;
 • сповіщення та нагадування;
 • автоматичне оновлення електронної пошти;
 • підтримка iPhone, мобільний сайт HTML5;
 • перегляд завдання та пріоритети членів команди;
 • пошук проектів, людей і тегів;
 • інтеграція з багатьма сервісами;
 • лайки до завдань;
 • діаграма Ґанта;
 • дошка Канбан.

Інтеграція з іншими сервісами

 1. Google Диск;
 2. Google Календар;
 3. Google G Suite;
 4. OneDrive;
 5. Microsoft Outlook;
 6. Microsoft Office;
 7. Microsoft Teams;
 8. Gmail;
 9. Linkedin;
 10. Slack;
 11. Hangouts;
 12. The Box;
 13. Salesforce Sales Cloud;
 14. Campaign Monitor;
 15. DigiSpoke та інші.

Це програмне забезпечення підтримує: Windows; Windows Mobile; Linux; Android; iPhone/iPad; Мac; Веб-основа.

Модель ціноутворення: безкоштовна; щомісячний платіж; щорічна передплата.

Типи клієнтів: малий бізнес; великі підприємства; середній бізнес; фрілансери.

Teamer

Teamer — найпростіша платформа у використанні для інтернет-проектів. У ній елементарно працювати, тому що це мінімалістичний веб-сервіс без зайвих і відволікаючих деталей.

Якщо порівнювати Teamer з Worksection і Asana, то ця програма значно простіша. Усе зроблено чітко і зрозуміло, тому проблем не має виникнути під час роботи із цією програмою.

Що таке Teamer

Teamer — це онлайн-сервіс для зручної роботи над проектами в командах, а також вирішення поставлених завдань зі спрощеним інтерфейсом. У проектах, природно, можна створювати папки, завдання та нотатки.

Кожному конкретному завданню можна призначити пріоритет (низький, середній, високий), зазначити, коли дедлайн, а також дату початку роботи. Якщо виконали завдання, то воно не зразу надсилається керівнику, потрібно позначити його як виконане, тоді воно автоматично відправляється на перевірку.

Список функцій

 • «Що робити?» Автоматично накопичуються поточні та майбутні завдання для команди.
 • «Хто винен?» Збираються всі проекти й завдання, які ставили команді, і потрібно доробити або переробити, це зображується в календарі.
 • «Де всі?» Концентрує тих людей, з якими взаємодієте в рамках Teamer найчастіше, тут же можна запросити ще когось, щоб попрацювати спільно.

Проблеми, які вирішує Teamer

1. Команда може коментувати і надсилати файли до завдання. Усі ці люди мають можливість писати коментарі в рамках завдань і додавати до них файли.

2. Підтримка HTML-тегів. В описах до завдань, у нотатках і коментарях ви можете використовувати певний набір HTML-тегів, щоб чітко донести найскладніші думки.

Особливості Teamer

 • мінімалістичний сервіс;
 • створення завдань;
 • написання звітів;
 • хмарне сховище;
 • обмін повідомленнями;
 • вкладення файлів до завдань;
 • фільтри;
 • підтримка HTML-тегів і Flash-компонентів з деяких сайтів.

Інтеграція з іншими сайтами

 1. amoCRM;
 2. ICQ;
 3. Jabber.

Це програмне забезпечення підтримує: Веб-основа, Windows.

Модель ціноутворення: пробний період; безкоштовний тариф.

Типи клієнтів: малий бізнес, середній бізнес, фрілансери.


Ми з вами детально розглянули 3 сервіси, які значно полегшують роботу з командою. Сподіваюся, що якась із цих трьох платформ точно стане корисною для розвитку бізнесу та полегшить роботу вам і вашим колегам.

35 полезных мобильных приложений для фриланса
Мобильные устройства относительно давно появились в нашей жизни и порой мы даже не задумываемся над тем, как мы их используем. В этой статье мы рассмотрим список популярных приложений, которые могут быть полезны каждому, кто связал свою жизнь с фрилансом. Несмотря на распространенное мнение, что мо…