Передбачається, що люди, які працюють в IT-сфері — культурні, тобто виховані, освічені, інтелігентні, толерантні, такі, що поважають себе і оточуючих. Щоб майданчик (далі блог або сайт) залишався комфортним для взаємодії таких людей, створені наступні правила.

Дані правила розроблені Адміністрацією сайту Freelancehunt.com для авторів з метою:

 • ознайомити з їх правами та обов'язками;
 • забезпечити комфортну взаємодію між учасниками блогу і з Адміністрацією;
 • виключити ситуації, в яких може бути порушено законодавство або зазнають утиску права авторів або третіх осіб.

Автори зобов'язуються:

 1. Використовувати послуги виключно для цілей, дозволених законодавством України, а також країни з якої здійснено вхід на блог.
 2. Нести відповідальність за збереження і конфіденційність свого доступу до ресурсу.
 3. Створювати та публікувати унікальні (авторські) матеріали відповідно до редакційної політики блогу.
 4. Гарантувати, що надавана автором інформація є точною і достовірною.
 5. Гарантувати, що володіють усіма правами на твір, що розміщується ними в блозі. У разі, якщо відповідні компетентні органи встановлять, що автор не володіє всіма правами на твір, який розміщується, він зобов'язується компенсувати всі збитки, витрати і видатки, понесені Адміністрацією внаслідок порушень положення даного пункту.
 6. Погодитися з тим, що при публікації твору автор передає Адміністрації блогу виключні майнові права на створені ним твори, в тому числі права на літературні, науково-технічні, візуальні та аудіовізуальні твори, створені ним в процесі використання Послуг.
 7. Відмовитися від неетичної поведінки і не використовувати при взаємодії з Адміністрацією та іншими користувачами нецензурну лексику, прямі або непрямі образливі висловлювання.

На блозі заборонено:

 1. Рекламувати свої компанії без попереднього дозволу. У комерційних статтях ви можете поставити 2 посилання: на початку публікації і в кінці.
 2. Використовувати реферальні посилання в статтях. Але у вас є можливість додати посилання на свій профіль на сервісі Freelancehunt.com або на свій сайт, блог в профілі автора. Також в профіль автора ви можете додати рекламну інформацію.
 3. Використовувати майданчик як книгу скарг і пропозицій: закликати до відповіді адміністрацію, давати поради щодо поліпшення ресурсу тощо. Якщо вам потрібна допомога по роботі сервісу або виникли конфліктні ситуації з іншими користувачами, ви можете звертатися в підтримку, арбітраж Freelancehunt.com або компетентні органи. Також, якщо хочете висловитися публічно і отримати думки учасників сервісу, зайдіть на форум ідей і пропозицій.
 4. Ініціювати дискусії на політичні теми. Для таких цілей є інші майданчики.
 5. Опублікувати неякісні матеріали, що містять спірну, суперечливу, недостовірну, не унікальну або непристойну інформацію.

Взаємини з Адміністрацією

 1. У разі виявлення вами неточної, спірної, непристойної або недостовірної інформації, а також у разі виявлення вами помилок або тимчасової непрацездатності сайту, ви можете повідомити про це Адміністрацію за адресою: [email protected].
 2. Дані Правила підлягають застосуванню до ваших правовідносин з Адміністрацією до моменту припинення їх дії з вашої ініціативи або з ініціативи Адміністрації, як вказано нижче.
 3. Якщо ви бажаєте видалити свій акаунт на блозі, напишіть заявку за адресою: [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що в разі видалення облікового запису, розміщені вами статті не видаляються (оскільки майнові права залишаються у Адміністрації), а переносяться в гостьовій акаунт, при цьому внизу статті вказується ваше авторство.
 4. Ваш акаунт може бути видалений при порушенні будь-якого з пункту правил.