Ми постійно працюємо над вдосконаленням сервісу, щоб надати нашим користувачам найкомфортніші умови для роботи на Freelancehunt. Презентуємо вам перші оновлення нового року. Підготували статтю, де детально розповімо про нововведення для замовників.

Ключові зміни на сторінці проєкту

Дізнайтеся далі, які зміни очікують на замовників сервісу.

Окрема вкладка для опису проєкту

На сторінці проєкту для замовника, який його опублікував, додали окрему вкладку «Завдання», у такий спосіб відокремивши опис завдання від ставок фрилансерів. Відразу після публікації проєкту замовник потрапляє саме на неї, щоб ще раз ознайомитися з описом проєкту та внести зміни за потреби.

Під час наступних переходів на сторінку проєкту замовник одразу потрапляє на вкладку «Ставки». Це має значно спростити замовнику роботу з переглядом ставок та вибором фрилансера.

Зміни в типовому сортуванні ставок

Щоб замовник не пропустив нові ставки, які фрилансери додали на проєкт, та під час завантаження сторінки зосередився на них, ми згрупували їх у єдину вкладку й розмістили окремо у верхній частині сторінки. Вкладка має відповідну назву «Нові ставки» та лічильник кількості нових пропозицій від виконавців. Самі ставки, як і раніше, мають позначку «new», розташовану біля запропонованих фрилансером умов проєкту.

Після ознайомлення зі ставками замовник може всі їх позначити як переглянуті, клікнувши на відповідну кнопку чи просто перезавантаживши сторінку. Пропозиції, які були в окремій вкладці «Нові ставки», буде додано до загального розділу «Ставки» згідно з правилами типового сортування.

Типове сортування ставок на сторінці проєкту — за датою

Реалізували замовнику можливість пріоритетного перегляду нових доданих ставок, які перейшли у загальний список.

Ставки фрилансерів у вкладці «Нові ставки» та «Ставки» типово сортуються за датою від більш пізніх до тих, що були додані раніше. Раніше використовувався зворотний алгоритм.

На сторінки проєктів додано блок з картками фрилансерів, яких замовник може запросити на проєкт

Як це працює: щоб зробити пошук виконавців ще зручнішим, на сторінку проєкту для замовника додали блок з картками 10 фрилансерів, які працюють за спеціалізацією цього проєкту. Водночас на екрані показано до 5 карток з можливістю гортати їх для перегляду всіх 10. Фрилансери додаються до блоку рандомно. Обов’язкові умови: наявність активного Plus, відповідна спеціалізація, фрилансер не додав ставку на проєкт.

Замовник має змогу в один клік запросити фрилансера переглянути його проєкт та додати ставку. Запрошення надсилаються автоматично, додавати будь-який текст до повідомлення не потрібно.

Можна запросити до участі на проєкт не більш ніж 20 виконавців.

Зверніть увагу: блок не показуватиметься, якщо:

  • кількість запрошених виконавців становить 20,
  • на проєкт уже додано 10 чи більше ставок,
  • кількість виконавців з Plus відповідної спеціалізації, яких ще не було запрошено на проєкт, є меншою від 5.

Замовник може переглянути інформацію про фрилансера, якщо наведе курсор на його аватарку чи ім’я, а також перейде на профіль виконавця за кліком.

Наліпки для всіх — локалізація 4 мовами

Раді повідомити вам, що ми допрацювали фірмові наліпки, які доступні для використання в листуваннях та Робочих областях проєктів. Щойно ми оновили їх локалізацію та зробили два повноцінних набори: для замовників і фрилансерів.

Що саме було зроблено:

  1. Локалізували наліпки українською, польською та англійською мовами. Мова наліпок у листуваннях та Робочих областях проєктів залежатиме виключно від мови інтерфейсу платформи, яку ви обрали у налаштуваннях облікового запису.
  2. Розділили наліпки за типом облікового запису. У фрилансерів тепер є власний оригінальний набір, а у замовників — свій. Тому у ваших діалогах не буде великої кількості однотипних та монотонних зображень.

Набір наліпок замовника:

Сподіваємося, що ці зміни зроблять вашу роботу на сервісі ще продуктивнішою та допоможуть якісно реалізувати більше завдань.