Нещодавно ми повідомили про те, що з 10 січня 2024 року піднімаємо ціну на Plus. Це вимушений захід, повʼязаний зі зростанням рівня інфляції та цін на міжнародні сервіси, які потрібні для забезпечення стабільної роботи сайту. Але, попри це, ми інвестуємо у розвиток сервісу та разом з вами продовжуємо працювати.

Ми не просто підвищуємо ціну, але й додаємо нові опції до Plus, які допоможуть вам працювати на сервісі ще ефективніше. У цій статті детально розповімо про нововведення для фрилансерів.

Зміни, пов'язані з Plus

Отже, які зміни чекають на користувачів Freelancehunt у зв'язку з оновленням Plus.

Новий тарифний план

Повідомляємо, що відтепер ви зможете придбати Plus на 1 місяць або 12 місяців. Вартість Plus на 1 місяць становить 399 грн.

Зверніть увагу: користувачі, які бажають придбати Plus на 1 рік, оплачують 10 місяців користування та отримують 2 місяці у подарунок.

Вартість Plus на 12 місяців 3990 грн.

Зміни у списку опцій

Через неактуальність ми прибираємо деякі опції з Plus та взагалі із сервісу:

  • Бізнес-консультант.
  • Проєкти тільки для користувачів Plus.

А деякі опції ми робимо доступними всім користувачам:

  • Наліпки. Щойно ми оновили їх локалізацію та зробили два повноцінних набори: для замовників і фрилансерів.
  • Відповідь через Telegram-бот. Але радимо все-таки переходити до спілкування в месенджері.
Запуск мобільного застосунку Freelancehunt Messenger
Freelancehunt презентує месенджер, який полегшить спілкування користувачів сервісу. Застосунок працює на телефонах на базі Android та iOS.

Нові опції Plus для фрилансерів

Ставки за допомогою AI

Фрилансери з Plus можуть генерувати ставки на проєкт за допомогою штучного інтелекту. Текст генерується автоматично на основі даних проєкту та профілю фрилансера. Ця опція спростить виконавцям процес додавання ставки, а замовники отримуватимуть більш якісні пропозиції.

Зараз фрилансер може згенерувати один текст ставки на проєкт (тобто 1 проєкт — 1 генерація). Після генерації тексту є можливість його редагувати.

Поки опція працюватиме в beta-версії.

Для генерації тексту ставки AI використовуватиме такі дані:

Ключові параметри — опис проєкту, який вказує замовник, та інформація про виконавця з блоку «Докладна інформація про мене».

Зверніть увагу: якщо дані про досвід та навички фрилансера розміщені у профілі у вигляді файлу, а не тексту, автоматично згенерувати ставку за допомогою AI не вийде.

Перевірте, будь ласка, наявність та якість даних, які ви вказали про себе у профілі.

Прихована конкурсна робота

Відтепер фрилансери з Plus, які беруть участь у Конкурсах, можуть приховати свою конкурсну роботу від інших виконавців. Ця опція працює аналогічно до прихованих ставок у проєктах. У такий спосіб дизайнери збережуть свою роботу від плагіату з боку інших виконавців, а замовники отримають більше різноманітних варіантів.

Прихованість робіт працює незалежно від налаштувань, які обрав замовник під час створення чи проведення Конкурсу. Тобто якщо робота прихована, а замовник знімає прихованість робіт з усього конкурсу, то налаштування власників Plus залишаються незмінними.

Зверніть увагу: прихованість робіт зберігається лише до фіналу Конкурсу, коли нові роботи вже не приймаються, а у замовника є час на вибір переможця. Цей алгоритм запроваджено для виявлення плагіату інших робіт з інтернету, стокових зображень, якщо це було заборонено умовами Конкурсу тощо.

Змінено типове сортування ставок на сторінці проєкту

Як це працює: на сторінці проєкту під час сортування ставок типово реалізований такий алгоритм:

  • Ставки, які додані пізніше, розміщуються вище за отримані раніше.
  • Ставки Plus відображаються над ставками фрилансерів, у яких Plus не активовано.

Зверніть увагу: якщо користувач змінить типовий алгоритм сортування на будь-який інший, пріоритет ставок Plus не враховуватиметься і вони сортуватимуться за вибраним алгоритмом, наприклад, за датою, рейтингом тощо.

На сторінки проєктів додано блок з картками фрилансерів, яких замовник може запросити на проєкт

Як це працює: щоб зробити пошук виконавців ще зручнішим, на сторінку проєкту для замовника додали блок з картками 10 фрилансерів, у яких активний Plus та які працюють за спеціалізацією цього проєкту. Водночас на екрані показано до 5 карток з можливістю гортати їх для перегляду всіх 10. Фрилансери додаються до блоку рандомно. Обов’язкові умови: наявність активного Plus, відповідна спеціалізація, фрилансер не додав ставку на проєкт.

Замовник має змогу в один клік запросити фрилансера переглянути його проєкт та додати ставку. Запрошення надсилаються автоматично, додавати будь-який текст до повідомлення не потрібно.

Можна запросити до участі на проєкт не більш ніж 20 виконавців.

Наліпки для всіх — локалізація 4 мовами

Раді повідомити вам, що ми допрацювали фірмові наліпки, які доступні для використання в листуваннях та Робочих областях проєктів усім користувачам тепер і без Plus.

Що саме було зроблено:

  1. Локалізували наліпки українською, польською та англійською мовами. Мова наліпок у листуваннях та Робочих областях проєктів залежатиме виключно від мови інтерфейсу платформи, яку ви обрали у налаштуваннях облікового запису.
  2. Розділили наліпки за типом облікового запису. У фрилансерів тепер є власний оригінальний набір, а у замовників — свій. Тому у ваших діалогах не буде великої кількості однотипних та монотонних зображень.

Набір наліпок фрилансера:

Сподіваємося, що ці зміни зроблять вашу роботу на сервісі ще продуктивнішою та допоможуть отримувати ще більше проєктів.