Покращення комфорту спілкування користувачів на сервісі — одна з найпоширеніших відповідей в будь-яких опитуваннях фрилансерів чи замовників щодо функціонала сервісу. Ми дослухаємося до думок користувачів та намагаємося додавати ці завдання у дуже напружений беклог.

Щоб розв'язати питання, на початку 2023 року ми розпочали працювати над мобільним месенджером для наших користувачів. Вже навесні після завершення внутрішнього тестування застосунку перейшли до етапу повноцінного тестування охочими фрилансерами.

І ось готові презентувати наш месенджер, який полегшить спілкування користувачів. Застосунок доступний усім зареєстрованим користувачам без обмежень.

Хочемо зазначити, що цей застосунок ми позиціонуємо саме як месенджер з відповідним функціоналом. Подальша робота над збільшенням функціонала проводитиметься вже наступного року. А в наступні місяці ми будемо активно працювати над покращенням застосунку та виправлення багів, зокрема за допомогою зворотного зв’язку від вас.

Що саме зараз вміє наш месенджер

  • Застосунок працює на телефонах на базі Android та iOS.
  • Месенджер підлаштовується під тему вашого телефону та, відповідно, має світлу й темну теми.
  • Застосунок уже підтримує три мови. Залежно від налаштувань смартфона може бути автоматично активовано інтерфейс українською, англійською чи польською мовами.

Основна функція застосунку — це показ списку контактів, з якими ви вже розпочали спілкування у web-версії, та безпосередньо обмін повідомленнями. Всі повідомлення дублюються з web-версією, тому ви нічого не загубите, попри те, надсилали повідомлення з браузера чи застосунку.

Користувачі, крім текстової інформації, можуть надсилати посилання, картинки, вкладення, скриншоти. У застосунку можна переглянути час надсилання повідомлення та його статус. Інформування користувача про нове повідомлення відбувається за допомогою Push-сповіщень. Затримки показу нового повідомлення під час його отримання залежно від перегляду на сервісі немає.

Щодо самого співрозмовника, то тут також показано його статус та час останньої присутності на сервісі. За необхідності можна із застосунку швидко перейти на сторінку профілю співрозмовника у web-версії.

Зверніть увагу: комунікація сторін у застосунку підпорядковується правилам комунікації на сервісі. Це означає, що сторони не можуть передавати свої контактні дані.

Кількість версій операційних систем для мобільних пристроїв на Android та iOS досить велика. Крім того, багато виробників додатково встановлюють зверху ще свою оболонку. Все це значно ускладнює роботу з будь-якими застосунками. Ми впевнені, що й у вас будуть свої побажання стосовно дизайну та функціоналу. Саме тому додали можливість надсилати зворотний зв’язок щодо месенджера безпосередньо з нього на наш email.

Годі базікати. Встановіть месенджер та почніть користуватися ним уже зараз!

🍏 Посилання на додаток для власників пристроїв на базі iOS.

🤖 Посилання на додаток для власників пристроїв на базі Android.