Так холодно надворі
І морозець щипає
Горять яскраво зорі
А песик наш гуляє
А що це там високо
Під дахом заховалось
Гарчить на нього песик
І всі вже злякались.
Приспів
Бур бур бур бур бурулька
Морознії пампульки
Довгенька і холодна
Всміхається до нас.....
(продовження замовнику)