Таргетована реклама для компанії з річним оборотом $5 000 000

Реклама в социальных медиа
Работа 1 из 8
Маркетинг великих компаній трохи відрізняється від маркетингу Instagram магазинів.

По-перше, рекламний бюджет розподіляється поміж усіма можливими каналами трафіку. Від соц. мереж не очікують миттєвої окупності реклами. Вони працюють у зв‘зці з іншою рекламою.

Є таке поняття як рекламний дотик до потенційного клієнта. Це означає, що напротязі певного часу користувач бачить рекламу у різних місцях: пошукових системах; соц. мережах; на різних сайтах та просто навкруги себе (білборди, сувеніри, реклама на транспорті та інше). І чим більше таких дотиків, тим вище вірогідність покупки.

Якщо уважно подивитесь на третє фото у каруселі, то побачите, що соц. мережі - це канал(один із), завдяки якому потенційний клієнт отримує інформацію про ту чи іншу пропозицію компанії. І так, він може не купити одразу. Але згодом повернеться і купить, бо бачить рекламу усюди.
На скріні демонструю фрагмент, як це працює.

Хочу зауважити, що як таргетолог, я можу працювати і з такими великими компаніями (які дозволяють ділитися кейсами конфеденційно) і з Instagram магазинами, чиї кейси викладаю з посиланням на них).

Для кожного бізнесу своя маркетингова стратегія, залишається лише обрати спеціаліста або бути тим самим спеціалістом, який у цьому розбирається.
Детали
  • Добавлена:
227

Фрилансер

  • Проектов 3
  • Оценка -
  • Рейтинг 262
Зарегистрируйтесь

Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь

Показатели

  • Последний визит: 2 года назад