Як швидко фрилансер може вийти в топ на Freelancehunt? А якщо це топ відразу в 3 спеціалізаціях? Ми поспілкувалися з Богданом Черноротом, топовим фрилансером у спеціалізаціях «Візуалізація і моделювання», «Створення 3D-моделей», «Предметний дизайн». Богдан зареєстрований на сервісі 3 роки. За цей час він співпрацював з 54 замовниками у 132 проєктах.

Дізналися, скільки часу знадобилося, щоб вийти на топові позиції, що допомагало на шляху до успіху, як будувати довгострокову співпрацю із замовниками. Про ці та інші деталі роботи на сервісі читайте далі.

Початок карʼєри у сфері візуалізації та моделювання і шлях на фриланс

Думаю, у багатьох, хто приходить у 3D, буде схожа історія. Я захоплювався комп’ютерними іграми, коли прийшла ідея спробувати себе у 3D-моделюванні. Пішов на курси, які спеціалізувалися саме на моделюванні для комп’ютерних ігор, і після них потрапив на фриланс. Спочатку хотів влаштуватися працювати у студію, де створюють ігри, але там виявилася занадто висока конкуренція. Тому іншого варіанту, окрім фрилансу, у мене не було.

Спочатку зареєструвався на всіх українських сервісах фрилансу, які зміг знайти. На Freelancehunt почав активно працювати тільки через рік після реєстрації. Впродовж року увійшов до топ-10. А щоб стати топ-1, знадобилося близько 2 років. Зараз працюю на кількох сервісах, але близько 70% замовників знаходжу саме на Freelancehunt.

Коли тільки входиш до топ-5, то відразу бачиш приріст запитів від замовників. Люди пишуть і самі цікавляться, часто просять про допомогу. Але я також постійно роблю ставки на публічні проєкти. Тут дуже допомагає рейтинг. Можна поставити більшу ціну за проєкт, а також вищі шанси, що виберуть саме тебе, бо рейтинг викликає довіру.

Переваги Freelancehunt для мене — це зручність, дуже приємний інтерфейс, невисокі комісії. За моєю статистикою, Freelancehunt випереджає всі сервіси у плані кількості нових замовників, які звертаються з проєктами до мене. Тому це найкращий сервіс на українському ринку.

Якщо порівняти з американськими сервісами, особливо у плані комісії, тут вона найбільш низька. Бо на американських буває комісія навіть 20%, а на Freelancehunt, по суті, все оплачує замовник, тому це дуже зручно.

Формула успіху

Із самого початку я намагався концентруватися на рейтингу, оскільки чим більший рейтинг, тим більше нових замовників. Мій рейтинг зростав рівномірно в усіх спеціалізаціях. Навіть досі я приводжу клієнтів і прошу їх зареєструватися на сервісі та працювати через нього, бо в майбутньому це вплине на рейтинг і, відповідно, буде більше замовлень.

Коли я тільки починав, то думав, що основний прибуток надходитиме від нових замовників. Але як виявилося, основний дохід забезпечують саме постійні клієнти. Великі замовники, особливо, якщо працювати у B2B секторі, тобто виконувати роботу для бізнесу, часто повертаються. Наприклад, люди, які працюють з Amazon, роблять постійно нові лістинги, бо у них постійно зʼявляються нові товари. Чим більше із часом їх стає, том більше роботи накопичується.

Важливо виконувати роботу на гідному рівні, щоб замовники не шукали інших виконавців.

Як виділятися на фоні конкурентів

Мене виділяє те, що я відразу визначився з нішею. Хоч на сервісі є багато крутих спеціалістів, що займаються моделюванням, деякі з них припускаються помилки — не підлаштовуються під попит. А треба розуміти, що замовники не завжди добре розбираються у 3D чи якихось складних схемах. І коли шукають візуалізатора для Amazon, то можуть просто не розуміти, що людина, здатна зробити якісь ігрові моделі чи моделі персонажів, може не впоратися з їхнім завданням. Тому відразу краще визначатися і надавати конкретну інформацію просто у профілі. Тож я також зробив конкурентний, але дуже лаконічний опис того, чим займаюся.

Ще дуже важливо заливати роботи у портфоліо на Freelancehunt і постійно їх оновлювати. Коли замовники заходять у ваш профіль, вони відразу бачать роботи, зацікавлюються, дивляться та вибирають.

Як правильно оформлювати портфоліо та заробляти більше
Як правильно оформлювати роботи в портфоліо, щоб привернути увагу потенційних клієнтів та отримати на 20% більше нових проєктів.

Які навички та вміння потрібні фрилансеру і де їх здобути

Ключовими вміннями для успішного фрилансера я вважаю швидкість і якість роботи. Якщо ефективно працювати й швидко виконувати роботу, то це, звісно, принесе більше прибутку.

Що стосується професійних навичок, то на початку карʼєри я проходив великий курс із 3D-моделювання, вивчив базові елементи й взагалі дізнався специфіку роботи. Але коли прийшов на фриланс, трохи змінив напрямок роботи на товарну візуалізацію. В основному більшу частину потрібної для роботи інформації я знаходжу на YouTube чи в інших відкритих джерелах. Спочатку постійно вивчав щось нове: шукав у Google, підглядав на YouTube. На початку роботи без цього не обійтися, та й зараз доводиться, хоч і в рази менше, бо робота стає більш рутинною.

Можу порадити досить популярний сервіс udemy. Люди заливають туди свої курси за адекватними цінами. На цих курсах можна отримати базу. А ось великі курси коштують дорого, і я навіть не бачу в них сенсу. Якщо хочеться загалом дізнатися щось нове чи розширити знання, то звертаюся до матеріалів на udemy. Там мільйон курсів з будь-яких сфер. А якщо є конкретне питання, то на Google та YouTube у 99% випадків можна знайти відповідь.

Сфера розвивається, тому треба підтримувати якість роботи. Потрібно дізнаватися щось нове, оновлювати портфоліо — навчання в цій ніші триває постійно.

Можливо я ще спробую інші напрямки. Наприклад, мене зацікавив VFX — спецефекти. Якщо знайду час, то спробую це вивчити.

Довгострокова співпраця із замовниками — що важливо знати

Щоб співпраця була довгостроковою, дуже важливо вчасно виконувати роботу, максимально вкладатися в терміни. Краще завжди намагатися назвати або часовий проміжок, або трохи продовжити час на виконання завдання, щоб був запас. Навіть якщо ви зробите роботу раніше, замовник зрадіє і це йому сподобається. Якщо ж затримаєте на день-два, то це зіпсує враження. Тому я б радив користуватися такою хитрістю.

Великий проєкт намагаюся завжди ділити на етапи та узгоджувати частинами. Щоб не починати роботу з початку, краще завжди зробити етап, віддати на затвердження, а потім продовжувати працювати. Але якщо робота проста й невелика, коли можна швидко повернутися на початок, то можу зробити відразу все. Дуже рідко були випадки, коли замовнику не подобався результат і доводилося переробляти. В основному очікування замовника збігаються з тим, що я роблю.

Але результат також залежить і від замовника. Чим краще він описує в ТЗ те, що хоче отримати, тим кращою буде готова робота. 90% роботи залежить від мене, оскільки я створюю все. Але дуже важливо, щоб клієнт дав якісні вихідні матеріали, наприклад, логотипи, наклейки, гарні фото товару чи креслення, щоб я на їх основі зробив модель. Тому це теж важливо, але найбільше результат залежить від мене.

Як скласти ідеальне технічне завдання: поради для замовників
У новому матеріалі говоримо про те, яких найпоширеніших помилок під час складання технічного завдання припускаються замовники та як їх уникнути.

Поради тим, хто робить перші кроки на фрилансі

3 важливі поради новачкам, що допоможуть досягти успіху на фрилансі.

Ставтеся до фрилансу як до свого маленького бізнесу

Якщо для людини фриланс є постійним місцем роботи, треба ставитися до цього як до свого маленького бізнесу. Наприклад, я почав вести облік замовлень та фінансів. Рекомендую використовувати CRM-систему, в якій буде зручно вести облік виконаних робіт. Бо коли спочатку пишуть 1-2 людини, можна все тримати в голові. А вже далі на місяць може бути 50-60 клієнтів, частина з яких — постійні, або довгострокова робота, тому легко заплутатися.

Я використовую популярний сервіс SendPulse. Там є безплатна CRM-система для одного користувача, але заявки треба заповнювати вручну. Проте на фрилансі по-іншому й не вийде. Але це дуже зручно.

Визначтеся з нішею

По-друге, треба визначитися з нішею, особливо, у таких широких спеціалізаціях, як 3D, де можна робити моделі для ігор, інтер’єрні, товарні візуалізації. Багато людей хочуть робити те, що їм подобається, але варто орієнтуватися і на попит. Це допоможе визначитися з точною нішею і робити те, що потрібно клієнтам. Визначитися потрібно відразу. Вибір конкретного напрямку зменшить розпорошеність замовлень, дозволить зробити більш точне і профільне портфоліо, що в результаті приведе більше клієнтів.

Застосовуйте знання на практиці

Я помітив, що багато хто намагається постійно вдосконалюватися, потрапляючи у пастку безперервного навчання без практичного застосування знань. Відповідно, спеціалісти не заробляють, вигорають або просто йдуть із цієї сфери чи навіть з фрилансу. Тому, якщо ви щось вивчаєте, відразу намагайтеся знайти цьому практичне застосування, щоб отримати прибуток і відгук на цю роботу. Якщо із цим затягнути, настане вигорання і захочеться все кинути.

Дякуємо Богдану за цікаве інтервʼю. Бажаємо і надалі успішної та продуктивної роботи на сервісі.

Хочете розповісти свою історію успіху на фрилансі? Пишіть нам: [email protected].