Цього року Freelancehunt відзначає своє повноліття — 18 років з дня заснування сервісу. Цей великий шлях від реєсторації домену та 100 користувачів до понад 1 000 000 відкритих проєктів ми пройшли разом з вами, наші дорогі друзі. Усе, що ми робимо, робимо для того, щоб ваша робота не платформі була максимально комфортною та успішною. Дякуємо за те, що весь цей час вибираєте бути з нами.

Сьогодні також 3 рік поспіль відзначається День українського фрилансера. Нагадаємо, що саме Freelancehunt у 2021 році ініціював створення цього свята, а фрилансери висловили свою думку та підримали ідею. Згадаємо, як це було:

День фрилансера в Україні буде 4 листопада!
Сервіс Freelancehunt організував ефір, де фрилансери висловилися за ідею свята та ухвалили рішення. День фрилансера в Україні буде 4 листопада!

Попри складні часи, які всі ми переживаємо зараз, продовжуємо рухатися вперед і допомагати нашим користувачам.

Попри складні часи, які всі ми переживаємо зараз, продовжуємо рухатися вперед і допомагати нашим користувачам. З початком війни понад 250 000 українців повністю чи частково перейшли працювати на фриланс.

Серед нових фрилансерів найбільший попит отримали такі спеціалізації:

  • «Дизайн та арт» — обирали 33,89% нових користувачів на Freelancehunt;
  • «Робота з текстом» — 20,69%;
  • «Програмування» — 18,43%;
  • «Переклади» — 6,66%;
  • «Послуги» — 6,42%.

Також 5,35% зареєстрованих українців почали працювати за напрямком «Аудіо та відео», 3,57% — «Просування», 2,38% — «Архітектура та інжиніринг», 1,43% — «Аутсорсинг і консалтинг», 1,19% — «Адміністрування».

Цього року зробили стратегічний крок до підкорення європейського ринку — вийшли на ринок Польщі. На сервісі стали доступні нові валюти EUR, USD, PLN для роботи в Сейфі та оплати послуг. Розповімо про це докладніше.

Вихід на європейський ринок

Ми зробили важливий крок до масштабування сервісу — почали працювати на ринку Польщі. Це дало можливість замовникам з усього світу працювати з фрилансерами з України та інших країн та підвищило рівень довіри до сервісу, оскільки співпраця відбувається через нашу компанію в ЄС.

Для резервування коштів у сервісі Сейф для замовників доступні чотири валюти — USD, EUR, PLN, UAH.

Переваги співпраці у проєктах в EUR, USD, PLN для замовників:

  • Можливість оплатити послуги фрилансерів у зручних для замовників валютах без конвертації.
  • Отримання інвойсу після завершення роботи над проєктом.
  • Робота через безпечну угоду. Договірні відносини між сторонами оформляються відповідно до законодавства ЄС.
  • Комісію в таких проєктах оплачує фрилансер.

Детальніше про валютні проєкти читайте в статті:

Оплата послуг фрилансерів у EUR, USD, PLN через Сейф
Розповімо детальніше про співпрацю у валютних проєктах на сервісі та зміни в роботі Сейфа для замовників і фрилансерів з різних країн світу.

Щорічна номінація — нагороджуємо топів-2023

Починаючи з 2016 року, ми підбиваємо підсумки та визначаємо найактивніших користувачів Freelancehunt у різних категоріях. Оголошуємо переможців 2023 року у 8 номінаціях та даруємо кожному сертифікати Розетки на 3000 грн.

1️⃣

Замовник року — замовник, який закрив проєкти через Сейф з найбільшим сумарним бюджетом. Mediadoro Co закрили 198 проєктів!

2️⃣

Працелюб року — виконав найбільшу кількість проєктів за рік. Євгеній Краснов виконав 417 проєктів.

3️⃣

Чемпіон року — отримав найбільшу кількість перемог у конкурсах. Віталій Нов переміг в 11 конкурсах.

4️⃣

Успіх року — заробив сумарно більше за всіх в проєктах через Сейф Артем Яцук.

5️⃣

Новачок року — зареєструвався впродовж останнього року та заробив найбільше грошей через Сейф. Василь С. виконав 120 проєктів.

6️⃣

Модератор року — надіслав до команди турботи найбільшу кількість точних скарг про порушення правил сервісу. Роман Гураль зробив 854 звернення.

7️⃣

Комплімент року — фрилансер, який отримав найбільшу кількість компліментів. Андрій Мигаль отримав 184 компліменти. Нагадаємо, що фрилансери можуть отримувати компліменти від замовника тільки маючи Plus.

8️⃣

Роботодавець року — роботодавець, який відкрив найбільше вакансій. Володимир Кукуруза відкрив 16 вакансій!

Щиро вітаємо переможців! Сподіваємося, що наші топи надихнуть вас на нові неймовірні досягнення на фрилансі.

Відповіді засновника Freelancehunt Олега Топчія на запитання фрилансерів сервісу

І ще бонус, який ми для вас підготували. До дня народження Freelancehunt відкрили тему на нашому форумі ідей та пропозицій, де всі охочі могли поставити запитання засновнику сервісу Олегу Топчію.

Олег записав відео з відповідями на деякі запитання. Пропонуємо подивився їх.

Відповіді на інші запитання Олег надав на форумі:

Поставте запитання засновнику Freelancehunt / Відгуки та побажання / Ідеї та пропозиції
Друзі! У вас є чудова можливість поставити запитання СЕО Freelancehunt Олегу Топчію. Дізнайтеся про цікаві моменти в роботі сервісу або плани на майбутнє.Залишайте свої запитання в цій темі. До 18-річчя Freelancehunt ми зберемо відповіді на них в одну статтю та опублікуємо в блозі. Автор найцікаві…

Дякуємо всім нашим користувачам за те, що ви з нами! Бажаємо продуктивної та успішної роботи на сервісі.