Тетафарм Л.

ЗаказчикиТетафарм Львів

Украина Львов, Украина
49 минут назад
на сервисе 2 года
153 место из 133947
1 проект завершен
2 проекта всего
1 Сейф завершен

Резюме

«Тетафарм» — лідер серед дистриб’юторів товарів медичного призначення. Згідно офіційних даних, компанія займає перше місце на Заході країни та п’яте місце у всеукраїнському рейтингу. «Тетафарм» пропонує широкий асортимент виробів медичного призначення найвищої якості, а також є ексклюзивним імпортером таких торгових марок, як TETA, ONE TOUCH, WADEX, MEDRULL, MEDISMART, FRIENDS, TEDDYY, AYSET та AVANTI.

Отзывы о выполненных проектах 1

Оплата
Постановка задачи
Четкость требований
Контактность

Интересный проект, четко поставленные задачи, великолепное ТЗ.

Было приятно работать, рекомендую!

Андрей З. Андрей Загоруйко | Сейф Сейф | Ответный отзыв

Конкурсы 10

Це вже не перша спільна робота, і як завжди -все на висоті. Дизайн виконаний професійно, якісно та оперативно. Дякуємо Андрієві за співпрацю!

Тетафарм Львів Тетафарм Л.

Дуже дякуємо Андрієві за дизайн. Роботу виконав якісно, всі поправки вносились відповідально та оперативно. Результатом залишились задоволені. Рекомендуємо для співпраці!

Тетафарм Львів Тетафарм Л.

Дякуємо всім учасникам конкурсу - було багато цікавих робіт, але найбільше сподобався логотип, запропонований Тарасом. Все зроблено якісно, швидко. Результатом співпраці задоволені. Рекомендуємо!

Тетафарм Львів Тетафарм Л.

Дякуємо Тані за дизайн, за креативний підхід до роботи! Всі допрацювання були виконані вчасно і якісно. Дуже задоволені результатом співпраці. Рекомендуємо!

Тетафарм Львів Тетафарм Л.

Дуже дякуємо Оксані за співпрацю! Все було зроблено вчасно, якісно і креативно. І вкінці Оксана надала не один, а кілька варіантів дизайну. Завжди приємно мати справу з професіоналом. Дуже задоволені результатом і рекомендуємо для співпраці!

Тетафарм Львів Тетафарм Л.

Дякуємо Олені за дизайн! Було дуже приємно співпрацювати. Всі наші побажання та прохання виконувалися вчасно, старанно та якісно. Рекомендуємо для співпраці!

Тетафарм Львів Тетафарм Л.

Дуже дякуємо Андрієві за співпрацю! Він - не тільки професіонал своєї справи, але й дуже приємна в спілкуванні людина. Рекомендуємо!

Тетафарм Львів Тетафарм Л.

Вже вдруге співпрацюємо з Богданом, і дуже задоволені результатом. Дякуємо за цікавий та оригінальний дизайн і за старанність!

Тетафарм Львів Тетафарм Л.

Дякуємо Богдану за якісний і креативний дизайн! Він дуже відповідально підходить до роботи, на всі зауваження і поправки реагував оперативно і сумлінно. Дуже рекомендуємо для співпраці!!!

Тетафарм Львів Тетафарм Л.

Дякуємо всім за участь! Було багато цікавих робіт, однак ми вважаємо, що найповніше нашим вимогам відповідає дизайн, зроблений Ярославом Романенко. Вітаємо переможця!

Тетафарм Львів Тетафарм Л.

Активность

  Активные конкурсы 1
Открыт
Дизайн етикетки для еластичного бинта

авг

2018

  Проекты в работе 1
Открыт
Дизайн упаковки для адгезивного еластичного бинта
5000

сен

2018

  Последние опубликованные проекты
Открыт
Дизайн упаковки для адгезивного еластичного бинта
5000

сен

2018
Дизайн упаковки для гінекологічних наборів
3500

окт

2017

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Поделиться ссылкой на профиль