ФрилансерыТарас Бондаренко

Вы заказчик? Предложите Тарасу работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Украина Украина
2 года назад
Свободен для работы свободен для работы
на сервисе 2 года
Фрилансер Тарас Б. — Украина. Специализация — Поиск и сбор информации
142

Специализация

2784 место из
Поиск и сбор информации 2
2657 место из 1324
Общий рейтинг 206
  98563 место из 223728

Резюме

Доброго дня, дякую вам за таку можливість, яку ви мені надали, щодо можливості заробити на вашому сайті. Нажаль, в мене немає такої можливості працевлаштуватися, через те що 90% свого часу я приділяв моїм рідним бабусі й дідусю і брата інвалида першдї групи внаслідок психічного захворювання. Навіть після смерті бабусі й дідуся я не маю можливості працевлаштуватись за жодних обставин, бо моя мати не взмозі поратися одна з моїм братом інвалідом, біля ньго має бути як мінімум три людини, а нас лише двоє. Заробляти в інтернеті - для мене це єдина можливість. Я маю дослід працювати з текстовими документами і не тільки. Почав вивчати програмування. Я зацікавився багатьма пропозиціями на вашому сайті, щоду початку виконання робіт. З кожним днем я цікавлюсь багатьма можливостями в галузі комп'ютерних технологій. Готовий братися за ті роботи, які я здатний виконати на 100%. А якщо я чогось не розумію - то звичайно я буду працювати над собою, та працювати над тим, чого я не розумію. І тільки потім братися за певний вид робіт. На даний момент я можу сміливо братися за роботу над документами Word,  Excel, маю невеличкий досвід в оформленні презентацій Power point, маю великий досвід роботи в інтернеті (пошук інформації, онлайн анкети, онлайн опитування, реєстрація на сайти, реєстрація ємейл, онлайн сховища, тощо). Готовий братися за будь-яке завдання українською чи російською мовою, найголовніше те що я повиненен бути здатним на 100 відсотків виконати завдання та на 100 відсотків підтвердити це словами і дією.

Навыки и умения

Портфолио

100 ₴Статья о правильном выборе ортопедической подушки

Написание статей


Здесь содержится статья в которой описывается важность правильного выбора ортопедической подушки и виды ортопедических подушек.  0
 

Активность

  Последние ставки 1
Задачі з МДО
400