Роман М.

ФрилансерыРоман Максимов

Украина Кривой Рог, Украина
1 год назад
Свободен для работы Свободен для работы
возраст 28 лет
на сервисе 2 года

Специализация

Юридические услуги 1
555 место из 1007
Позиция в общем рейтинге 1
  84809 место из 298901

Резюме

Професійна юридична (правова) допомога для Вас у найкоротші строки

Якісні юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб, які цінують свій час та кошти.

Ми помітили, що коли в бізнесі, роботі та особистому житті все складається здавалося б добре, підприємство, громадянин, Ви, натикаєтесь на ряд юридичних питань, які на початку їх виникнення здаються дріб’язковими, легкими для вирішення та такими, що не потребують Вашого захисту шляхом застосування спеціальних знань, та можуть бути вирішенні за допомогою пошукової системи Google, поради друзів, без нашої Вам допомоги.

Однак, як засвідчує практика, на ряду з повсякденними життєвими питаннями, вирішення юридичних питань стає все складнішим та в 99.00% випадків більш збитковим, емоційно навантаженим, а іноді і неможливим, зважаючи на строки встановленні законодавством для їх вирішення (наприклад, для захисту деяких Ваших порушених прав та інтересів законодавством передбачено лише 10 діб).

Отже, з метою збереження Вашого особистого часу, коштів, емоційної рівноваги та вирішення Вашої юридичної проблеми телефонуй зараз за телефонами 0987327522, 0990078809. Не втрачай часу, кількість осіб з якими ми одночасно співпрацюємо обмежена. Телефонуй - 0987327522, 0990078809.

    

     Наші послуги:

- усна та письмова особиста юридична консультація;

- юридична консультація онлайн (телефон, skype, viber, email, vk, fb);

- складання скарг, заяв, звернень до органів державної влади та правоохоронних органів;

- складання претензій;

- складання процесуальних документів до суду (позовів, заяв,апеляційних та касаційних скарг, заперечень на позови,апеляційні та касаційні скарги, заяв про перегляд судових рішень) з питань трудового, земельного, сімейного, цивільного, господарського, житлового, адміністративного права, у справах про адміністративні правопорушення;

- представництво в суді Ваших інтересів з питань трудового, земельного, сімейного, цивільного, господарського, адміністративного, житлового права;

- видача довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна.

Телефонуй зараз за телефонами 0987327522, 0990078809. Не втрачай часу, кількість осіб з якими ми одночасно співпрацюємо обмежена. Телефонуй - 0987327522, 0990078809.

Навыки и умения

Активность

  Последние ставки 1
Юрист консультант

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Поделиться ссылкой на профиль