Елена З.

ФрилансерыЕлена Зайцева

Украина Киев, Украина
2 месяца 18 дней назад
сделана 1 ставка
Свободен для работы Свободен для работы
на сервисе 10 месяцев 24 дня

Специализация

Юридические услуги
182 место из 1004
Управление проектами
202 место из 1075
Позиция в общем рейтинге 5
  35349 место из 298327

Резюме

Юрисконсульт

с 02.2017 по наст. время (9 месяцев)
ПП "ЯРОСЛАВ", Киев (виробництво та оптова торгівля)

Начальник юридичного відділу

с 09.2014 по 01.2017 (2 года 4 месяца)
ПАТ Компанія "Ельба", Киев (виробництво та оптова торгівля)

З 09.2014 по січень 2017 р. працювала начальником юридичного відділу ПАТ Компанія «Ельба», яке займається виробництвом автокосметичних засобів та оптовою торгівлею.
До моїх посадових обов’язків входило:
юридичне супроводження корпоративних відносин, повне супроводження проведення зборів акціонерів, робота з Національною комісією по цінним паперам та фондовому ринку, складання звіту про результати розміщення облігацій, складання та направлення до НКЦПФР квартальних та річних звітів, особливої інформації та їх опублікування у газетах, повне юридичне супроводження діяльності товариства. Також представляла інтереси підприємства в судах всіх інстанцій.
В ході виконання своїх функціональних обов’язків складала різнопланові господарські договори, у тому числі: зовнішньоекономічні, купівлі-продажу, поставки, оренди, транспортного експедирування, надання послуг, попередні договори, доручення, комісії, агентські договори та інші; за необхідності вносила зміни, розривала; контролювала виконання окремих договорів, так само зовнішньоекономічних; ефективно використовувала інструменти позасудового врегулювання спорів, такі як: укладення договорів заліку взаємних вимог, переведення боргу, уступки прав вимоги та ін.; складала всі необхідні процесуальні документи, пов'язані з розглядом заявлених підприємством/до підприємства позовів, банкрутством контрагентів, виконавчим провадженням (позовні заяви, клопотання, відгуки, заперечення, зустрічні позови, мирові угоди, апеляційні та касаційні скарги, заяви про порушення справи про банкрутство та визнання кредитором, скарги на дії / бездіяльність державної виконавчої служби.

Юрист

с 08.2013 по 08.2014 (1 год)
ДП "УКРЕЛЕКОН", (Перевірка моделей РРО)

Повне супроводження юридичної діяльності державного підприємства.

Корпоративний юрист

с 08.2013 по 08.2014 (1 год)
ПАТ "ДАК "УКРВИДАВПОЛІГРАФІЯ", (Видавництво)

Повне супроводження юридичної діяльності товариства та проведення реорганізації , здійснення емісії та реєстрації випуску акцій 6 корпоративних підприємств, які перетворюються шляхом приєднання. Проходження всіх етапів емісії та реєстрації випуску акцій в НКЦПФР, отримання свідоцтва про реєстрацію випуску акцій та робота з Національним депозитарієм. Переведення акцій товариств в бездокументарну форму існування.

Начальник юридичного відділу

с 07.2010 по 08.2013 (3 года 1 месяц)
Публічне акціонерне товариство Компанія "Ельба", (оптова торгівля)

Вказане вище товариство є системною компанією, у підлеглості якого є ще 4 фірми, які також обслуговує юридичний відділ. До моїх функціональних обов’язків входить: підготовка та складання цивільно-правових угод, юридичне супроводження корпоративних відносин (реорганізація ТОВ в ПАТ, збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства – доп. емісія акцій, облігацій, повне супроводження проведення загальних зборів акціонерів, підготовка, складання та направлення особливої та обов’язкової інформації до ТУ Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) повне юридичне супроводження діяльності товариства.
В ході виконання своїх функціональних обов’язків складаю різнопланові господарські договори, у тому числі: купівлі-продажу, поставки, оренди, транспортного експедирування, на надання послуг, попередні договори, доручення, комісії, агентські договори та інші; за необхідності вношу зміни, розриваю;
•контролюю виконання окремих договорів, так само зовнішньоекономічних;
•ефективно використовую інструменти позасудового врегулювання спорів, такі як: укладення договорів заліку взаємних вимог, переведення боргу, уступки прав вимоги та ін.;
•складаю всі необхідні процесуальні документи, пов'язані з розглядом заявлених підприємством/до підприємства позовів, банкрутством контрагентів, виконавчим провадженням (позовні заяви, клопотання, відгуки, заперечення, зустрічні позови, мирові угоди, апеляційні та касаційні скарги, заяви про порушення справи про банкрутство та визнання кредитором, скарги на дії/бездіяльність державної виконавчої служби. За останні 3 місяця роботи направила позови до господарського суду Київської області про стягнення заборгованості на 2 000 000, 5 000 000 грн. та отримала позитивні рішення по цих справах.

Юрист

с 05.2008 по 06.2010 (2 года 1 месяц)
ТОВ "Адвокатська група України", Киев (надання адвокатських послуг)

В мої функціональні обов'язки входило:
надання юридичних послуг на обслуговуваних підприємствах (Служба автомобільних доріг у Київській області).
складання та візування цивільно-правових угод: договори на надання послуг, виконання робіт, купівлі-продажу, поставки, підряду, оренди тощо
представлення інтересів підприємства в судах всіх інстанцій, контролюючих органах, підготовка позовних заяв, брала участь в проведенні тендерів та інше.
За період роботи підготувала і провела тендер із закупівлі послуг з фінансового лізингу автомобілів, на надання юридичних послуг.
Паралельно з 01.09.2008 р поєднувала з основною роботою роботу юриста в ТОВ Компанія "Ельба". Зазначене товариство є одним з основних дилерів на ринку України, яке займається оптовою купівлею-продажем автомобільних косметичних засобів.
За період суміщення направила позовні заяви до Господарського суду Полтавської області, Луцької області про стягнення заборгованості та штрафних санкцій, позовну заяву до Господарського суду Київської області про стягнення заборгованості за зовнішньоекономічним договором, про розірвання договорів та про витребування майна, цивільний позов в рамках кримінальної справи.
За вказаними процесам стягнула заборгованість через органи виконавчої служби. За період роботи в ТОВ Компанія "Ельба" товариство змінило юридичну адресу, змінювало розміри статутного фонду, у зв'язку з чим мною вносилися зміни у статутні документи.

Помічник прокурора

с 04.1999 по 07.2003 (4 года 3 месяца)
Прокуратура Корабельного району Миколаївської області, Николаев (Николаевская обл.) (прокурский нагляд)

Здійснювала нагляд за дотриманням і застосуванням законів України. До моїх посадових обов'язків відносилося здійснення нагляду за дотриманням законів у діяльності підприємств району, організацій, а саме - районних ДПІ, адміністрації, центру зайнятості, УСЗН, пожежної інспекції, СЕС. І на мене було покладено складання та направлення позовних заяв до місцевого районного суду, Господарський суд Миколаївської області. В ході роботи я здійснювала аналіз і систематизацію чинного законодавства України.
Є кілька публікацій в пресі.

Навыки и умения

Активность

  Последние ставки 10
Вычитка договора поставки продукции.
составить договор
розробити договір з клієнтом
Доработка договора оказания транспортных услуг
Позовна заява
составить возражение на исковое заявление о взыскании задолженности
Составить ВЭД контракт
Составить договор
Составить договор по ведению инстаграм
Доделать договор реализации мебельной продукции

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Поделиться ссылкой на профиль