Александр Н.

ФрилансерыАлександр Новицкий

Украина Киев, Украина
1 год назад
Свободен для работы Свободен для работы
возраст 30 лет
на сервисе 2 года

Специализация

Перевод текстов 1
1803 место из 10301
Английский язык
1173 место из 5060
Позиция в общем рейтинге 2
  38252 место из 298562

Резюме

Резюме

Новицький Олександр Валерійович

Дата народження: 04.10.1988 р., 27 років.

Адреса:               м. Київ, вул. Маршала Рибалко, 7

Сімейний стан:    одружений

Телефон:             + 380 63 6785207

E-mail:                 [email protected]

Освіта:

 

З 2004 по 2008 рр. навчався в Інституті Міжнародних Відносин при Київському Міжнародному Університеті по спеціальності міжнародні відносини. Отримав кваліфікацію «Бакалавра міжнародних відносин».

З 2010 по 2012 рр. навчався в магістратурі Київського Інституту Міжнародних Відносин при Київському Національному Університеті ім. Тараса Шевченка по спеціальності міжнародні відносини.

 

Досвід роботи та практика:

Березень 2015 року по теперішній час робота в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області.

Посада: головний спеціаліст відділу координації та контролю з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Посадові обов’язки: організація та супровід IT-проектів у сфері надання електронних послуг сфери державної реєстрації прав (електронний документообіг, електронний термінал, розробка веб-сайтів та їх онлайн-сервісів для надання послуг держреєстрації, у тому числі наповнення веб-сайтів та відповідних дзеркальних аккаунтів в соцмережах), PR-супровід діяльності керівництва Головного територіального управління юстиції у Київській області (організація конференцій, інтерв’ю, робота зі ЗМІ, розробка та видання друкованої інформаційної продукції тощо), розгляд та відповіді на письмові звернення та скарги з питань державної реєстрації прав, прийом та консультація громадян з питань державної реєстрації прав на нерухоме майно.

Серпень 2014 року - березень 2015 року робота в Державній Реєстраційній Службі України.

Посада: головний спеціаліст відділу загального контролю Департаменту координації та контролю з питань державної реєстрації прав.

Посадові обов’язки: розгляд та відповіді на письмові звернення та скарги з питань державної реєстрації прав, виїзні перевірки реєстраційних служб територіальних органів юстиції України, ведення документообігу (накази, подання, протоколи засідань комісій, докладні та службові записки, внутрішня та зовнішня кореспонденція)

Жовтень 2012 року - серпень 2014 року робота в Київській обласній державній адміністрації, Управління з питань власності.

Посади: головний спеціаліст, т.в.о. заступника начальника управління – начальника відділу з питань комунальної власності.

Посадові обов’язки: ведення документообігу, управління персоналом відділу, підготовка документів для законодавчої імплементації в обласній раді Київської області, надання консультацій з питань комунальної власності.

 

Червень – серпень 2012 року працював координатором благодійних проектів в сфері догляду за сиротами та дітьми з особливими потребами

 

Лютий 2009 р. – листопад 2010 р. робота в компанії ТзОВ «СТЕПРЕЙСІНГ ТІМ» (спорудження та експлуатація автомототреку для проведення міжнародних спортивних заходів класу MotoGP, тестів Formula 1, чемпіонатів World Superbike, Formula 3 та ін.)

Посади: менеджер забезпечення, менеджер із зв’язків з громадськістю.

 

Посадові обов’язки: проведення перемовин, укладання договорів, митний супровід комплектних об’єктів (асфальтний завод), адміністрування та редакція інтернет-сайту (www.crimeagp.ru), переклад документів та перемовин, підготовка PR-акцій, пошук та закупка послуг, будівельної техніки та ін.

Вересень - жовтень 2008 р. стажування в Київській Міській Державній Адміністрації, відділ міжнародних зв’язків.

Посада: практикант.

 

Посадові обов’язки: письмовий переклад кореспонденції (з англійської та німецької на українську), організаційно-протокольна робота.

Додаткова інформація:

- Мовні навички: українська(вільно), російська(вільно), англійська(вільно), німецька (базова).

- Навички володіння комп’ютером: впевнений користувач ПК та будь-якої оргтехніки, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), Інтернет-пошукові інструменти (Google, Yandex).

Особистісні якості:

Аналітичний склад розуму, організованість, відповідальність, комунікабельність, здатність швидко навчатись.

Навыки и умения

Активность

  Последние ставки 1
Помощник руководителя (укр. и русс. )

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Поделиться ссылкой на профиль