191 

ФрилансерыМихайло Юрченко

Вы заказчик? Предложите Михайлу работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Украина Полтава, Украина
29 дней 10 часов назад
сделана 1 ставка
Свободен для работы Свободен для работы
на сервисе 1 месяц 1 день
Михайло Ю.

Специализация

Полиграфический дизайн
2114 место из 5199
Дизайн упаковки
395 место из 1190
Позиция в общем рейтинге 314
  37327 место из 351664

Резюме

Високий та красівий дизайнер, арт-дир з блакитними очима та 24-ох річним професійним стажем, шукає кохану… роботу. 

Першою в мене була обкладинка до CD-диску намальована ще в Photoshop 2.5. До речі, там ще навіть не було шарів - незабутні враження. 

Потім була важка та виснажлива служба у лавах періодичного видання “Жовта газета”, яка загартувала та зміцнила маленького ще на той час дизайнера-верстальника. До речі своєю першою кольоровою обкладинкою газета змогла похизуватися саме в той час. А власний рекорд верстки 42-ух спусків самої газети був  29 хвилин. Ще було багато “суперакцій” (“Коло”, “Лімузин”, “Прайс-листи”), це коли пообіді приходе головний редактор, сідає поруч і каже: “Так Мишко. Сьогодні будемо робити нову газету (журнал). Треба обкладинку, логотип, видати ми мусимо це все до завтрашнього ранку але таблиці всередину принесуть пізніше.” І я то робив (дякуючи Corel Ventura)! Так Вікторе Віталійович? 

Набуття вищої поліграфічної освіти доводилось суміщати зі “службою” в газеті, проте Українська Академія Друкарства у Львові зробила ті роки життя найромантичнішими. Диплом видавця був майже червоний як і моя срака від потягу “Харків-Ужгород”.

Надалі, як то кажуть, “закрутило-понесло”: 
Рекламно-торгівельна компанія “Золотий слон”, де окрім дизайну, я ще з завзяттям крутив та ремонтував комп’ютерну техніку та все що з нею пов’язано. Саме в той час я вже тишком-нишком почав  підфрілансювати; малював передоплатні картки для пейджингової компанії “Аврора”, логотип, буклет та коробку з розкроєм для печива  ТМ “Диканське” (використовується по теперішній час), плакати та газети для християнської церкви, візитки, тощо...

Далі було видавництво “Інтерграфіка” з величезною купою етікеточної продукції, колективом друзів та повним циклом виробництва. То були плідні відносини, бо отримані у ВИШі навички цікаво матеріалізовувались на практиці. 

Потім була власна компьютерна фірма. Розробка державного замовлення для міста: “Система керування та контроля міським вуличним освітленням”. А потім з’явився магазин “Розетка” і долар став по 8.

Саме тоді я остаточно перейшов на аутсорс де по цей час і знаходжусь.

Навыки и умения

Портфолио

FlavOil

Дизайн упаковки Дизайн упаковки


Весь дизайн продукции по ссылке - моя работа.
https://www.behance.net/gallery/64000373/Green-Lable  0
 

Активность

  Последние ставки 1
Разработка этикеток на бутылку
2000

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Поделиться ссылкой на профиль