Иван П.

ФрилансерыИван Полюхович

Украина Винница, Украина
8 месяцев 7 дней назад
Свободен для работы свободен для работы
на сервисе 2 года

Специализация

Веб-программирование 1
7618 место из 15858
Векторная графика
2827 место из 4806
Позиция в общем рейтинге 6
  102113 место из 435272

Резюме

Сфера професійної діяльності
Комп’ютерні технології та мережі, електроніка та авто електроніка, web-дизайн, web-програмування, виробничі процеси, оптова торгівля.
Організація та керування підприємствами, менеджмент підприємств, інформаційне та технічне забезпечення діяльності підприємств.
Освіта
[  1993-1999 р.р ]          Вінницький Деожавний Технічний Університет за спеціальністю „Конструювання і технологія електронних обчислювальних засобів, по закінченню якого було присвоєно кваліфікацію спеціаліста „інженер-електронік конструктор-технолог”
[  2014-2017 р.р ] Національна академія державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління»
Додаткова освіта
Березень 2003 – навчання по впровадженню супутникових систем зв’язку для забезпечення корпоративних каналів зв’язку;
Березень 2003 – навчання по оптимізації та підвищення єфективності прямих продаж та впровадження техніки компанії Oki Europe Limited.
Серпень-вересень 2004 – навчання з професії „організація малого бізнесу”
Додаткові відомості та досвід

Володіння та адміністрування ПК на професійному рівні (включно графічні (Corel DRAW, Corel Photo-Paint…), бухгалтерські пакети (включаючи 1С-7.7) та пакети для роботи з базами даних).

Досвід в розробленні, впровадженні та адмініструванні інтернет сайтів на основі wordpress, знання на рівні junior php, html, css, jqury.
Обширний досвід системного адміністрування комп’ютерних локальних та корпоративних мереж та створення і адміністрування інтернет-ресурсів (як корпоративні web- системи обліку на підприємствах, інформаційні сайти, поштові відомчі системи, в тому числі і облік (бухгалтерський та управлінський) в  корпоративних групах, які складаються із багатьох різнопланових підприємств), так і індивідуальні і комерційні інтернет-проекти.
Втілення заходів безпеки та обмеження доступу до даних управлінського та бухгалтерського обліку. Організація та втілення в життя систем управлінського та бухгалтерського обліку на основі web- технологій, що дає необмежені можливості щодо її територіального використання та безпрецедентної безпеки щодо вилучення інформації сторонніми особами, чи пошкодження її сторонніми особами, впровадження комплексних систем захисту інформації (КСЗІ) в АС1 та АС2.
Досвід в розробці та впровадження в життя проектів по інсталяції СКМ (структурованих кабельних мереж) та систем безпеки в багатьох бюджетних та комерційних організаціях.
Робота з системами автоматизації та управління виробництвом (САПР та ін.., практичні знання в області комунікацій та мереж (як комунікаційних так і електричних) . Робота з системами керування виробничим процесом, ПО для керування станками та ПО контролю за виробничими лініями.
Загальні знання управлінського, фінансового та бухгалтерського обліку.
Планування звітність та аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств.
Досвід в створенні, організації та керуванні підприємствами з виробництва та оптового продажу харчових продуктів. Налагодження дилерської та дистрибуторської мережі на більшій половині території України (вся західна Україна, центральна, та деякі області східної України).
Досвід роботи з дозвільними органами. Комунікабельність та вміння вести переговори, значний досвід продаж B2B.
Досвід роботи з новітніми технологіями щодо контролю транспорту та працівників (системи gps-трекінг).

Навыки и умения

Активность

  Последние ставки 10
Обработка фото
Дизайн футболок со слоганами
переделать меню в формат книжки
500
Убрать элементы в фотошопе
Работа для дизайнера удаленно, банекра в инет, биг борды, сити лайты
200
Создать макет для печати на футболках
Логотип в стиле геральдика (герб)
1 200
Ищу дизайнера
Дизайн баннеров интернет магазина
Разработка логотипа для интернет-магазина "Уцененка"
700

Поделиться ссылкой на профиль