ФрилансерыRoman Demchuk

Вы заказчик? Предложите Roman работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Украина Киев, Украина
1 час 17 минут назад
Немного занят немного занят
1 Сейф завершен
1 месяц 5 дней назад
1 заказчик
на сервисе 1 месяц 17 дней
Фрилансер Roman D. — Украина, Киев. Специализация — C#, Microsoft .NET
280

Специализация

C#
138 место из 2162
Microsoft .NET
57 место из 437
Общий рейтинг 1
  15531 место из 279149

Проверенные данные

Просмотр информации о верификации доступен только зарегистрированным пользователям.

Резюме

.Net Software Engineer

Впевнені знання:

·    ООП;

·    С# та VB .NET;

·    MySQL, MSSQL (Microsoft Management Studio, T-SQL);

·    ASP.NET (MVC, Web API);

·    .NET Core;

·    Entity Framework, Nhibernate.

·    HTML, CSS (Bootstrap) та JavaScript (JQuery);

·    LINQ та ADO .NET;

·    AWS (DynamoDb, Elasticsearch, SQS, SNS, Lambda);

·    RabbitMQ;Досвід роботи з:

·    протоколами TCP, UDP, WebSocket;

·    SignalR 2;

·    ASP .NET Web Forms;

·    PHP;

·    AJAX, JSON, XML;

·    Vue JS;

·    багато потоковими highload системами;

·    мікросервісними та монолітними архітектурами;

·    GIT;


Досвід роботи


.Net Software Engineer. Компанія Remme. 1 рік 6 місяців. В цій компаніх працюю на данний момент. Працюю над серверними частинами двох проектів: Keyhub (https://remme.io/keyhub) та Swapy (https://swapy.app). Keyhub - це хмарна платформа для автоматичного виявлення, організації та відстеження всіх сертифікатів SSL / TLS на підприємстві. В список моїх обов'я зків входить розробка серверної частини платформи. Swapy – сервіс який допомагає легко, швидко та вигідно обмінювати криптовалюти.

Перелік інструментів та технологій які використовую на цій посаді: .NET Core,  RabbitMQ, MySql, Microservices, AWS (DynamoDb, Elasticsearch, SQS, SNS, Lambda).


.Net Software Engineer. Київ. Компанія Acronym.Systems. 6 місяців. В цій компанії працював над проектом Acronym Viewer. Цей програмний продукт дозволяє віддалено контролювати та моніторити стан апаратного забезпечення для майнингу криптовалют.

В мої обов’язки входило розробка сервісу, який встановлюється безпосередньо на машини для майнингу та дозволяє взаємодіяти з нею, а саме моніторити стан апаратного та програмного забезпечення, яке необхідне для майнигу. Також, я займався функцією віддаленого контролю робочого столу комп’ютера, яка була реалізована використовуючи систему віддаленого керування VNC та самописні сервіси для забезпечення P2P з’єднання між двома пристроями. Крім цього приймав участь в розробці доменної моделі та API, яке забезпечує взаємодію інтерфейсу з базою даних.

Перелік інструментів та технологій які використовував на цій посаді: .NET Core, Nhibernate ORM, VNC, RabbitMQ, IoC-контейнер Autofac, протоколи TCP, UDP, WebSocket.


.Net Software Engineer. Віддалено. Компанія Shopping Cart Elite. 2 роки. Компанія розробляла власний e-commerce продукт. В цій компанії спочатку займався написанням парсерів різноманітної інформації з різних інтернет ресурсів та автоматизацією сценаріїв взаємодії користуваців з веб-сайтами. Через пів року перейшов в команду, яка займалась розробкою основних модулів системи. С тих пір  займався реалізацією нових та підтримкою існуючих модулів системи.

Отримав досвід роботи з web services та розробляв логіку їх взаємодії з клієнтом (написаним на Windows Forms) та серверами MSSQL. Також працював з ASP .NET (MVC та Web Forms) займаючись підтримкою та модернізацією веб сайтів.


Front-End Developer. ТОВ «Soft.ua». 4 місяці. На цій посаді вдосконалив свої знання HTML, CSS, SASS. Здобув практичні навички з написання скриптів на мові програмування JavaScript та за допомогою бібліотеки jQuery. Також навчився працювати в команді з елементами SCRUM.

Навыки и умения

Портфолио

1 $Keyhub

Microsoft .NET


Платформа для автоматического поиска, организации и отслеживания SSL / TLS сертификатов на предприятии.  0

1 $Swapy

Microsoft .NET


Сервис для удобного, быстрого и выгодного обмена криптовалют.  0
 

Отзывы и комплименты о выполненных проектах 1

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Спасибо за выполненную задачу, будем работать еще!

Активность

  Последние ставки 3
Сделать простое ASP.net Core приложение.
3 000
Парсер цен
2 000
Программист .NET
200