ФрилансерыВиктория Ищенко

Вы заказчик? Предложите Виктории работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Украина Белая Церковь, Украина
7 минут назад
Свободен для работы свободен для работы
2 Сейфа завершены
2 месяца 5 дней назад
2 заказчика
на сервисе 3 года

 • SMM
 • Написание статей
 • грамотный копирайтинг
 • ведение блога
 • рефераты курсовые
 • ведение instagram
 • рефераты контрольные
 • редактура и корректура текста
 • написание статей для блога
 • ведение соцсетей
 • редактура и корекция текста
Фрилансер Виктория И. — Украина, Белая Церковь. Специализация — Написание статей, Редактура и корректура текстов
389

Специализация

Написание статей 1
233 место из 6312
Редактура и корректура текстов
65 место из 3297
Общий рейтинг 5
  8178 место из 279377

Резюме

Виктория Ищенкоimage


imageВ детстве главными моими игрушками и увлечением были не куклы, а ручка и тетрадь image 


imageОбразование

2013-2017

Национальный технический университет Украины
«Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского»  

Издательско-полиграфический институт

Издательское дело и редактирование

Редактор


imageИмею опыт в написании:

- информационных текстов для социальных сетей

- продающих текстов для социальных сетей

- информационных статей для брендов и организаций

- описаний для сайтов интернет-магазинов (главная страница, категории, подкатегории)

- описаний товаров для страниц брендов

- постов для личных блогов и страниц в instagram

 - ведении страниц интернет-магазинов в facebook


imageСо всей ответственностью выполню:

- написание текстов для сайтов разной тематики;

- написание текстов для страниц в социальных сетях (Вконтакте, Facebook, Instagram);

- редактирование текстов на русском и украинском языках;

- ведение страниц в соцсетях;

- тесты для личных блогов и страниц.


imageБуду рада новым проектам:)

Навыки и умения

Портфолио

Текстовое наполнения сайта фотографа

Написание статей


Ссылка на сайт - https://irynakuzhelevych.tilda.ws/?gclid=EAIaIQobChMI8-PuveKm6gIVBEkYCh0hjwA6EAAYASAAEgKZyfD_BwE  0

Описание бренда

Написание статей


Понад 50 брендів якісного, сучасного та вишуканого одягу від українських дизайнерів, концептуальні аксесуари, ексклюзивні парфуми та особлива атмосфера, наповнена шармом історичного Львова та смаком сучасності – це все про Rhizome та Open Store – два різних полюси одного стильного простору, своєрідна галерея мистецтва та моди.

Сьогодні Open Store - це магазин жіночого та чоловічого одягу в стилі мінімалізм та кежуал, де Ви зможете підібрати стильний та невимушений базовий образ на кожен день та почувати себе в ньому сучасно та гармонійно в будь-якій ситуації. Rhizome Store – простір, де представлені більш авангардні та ексклюзивні речі для поціновувачів концептуальних брендів та сміливих луків.
Проте, незалежно від стилю представлених в наших магазинах моделей, їх об’єднує виняткова якість матеріалів та пошиття, підбір асортименту керуючись не мінливими трендами, а довговічною актуальністю та відповідністю цінової політики.

Підбираючи колекції для наших магазинів ми керуємося правилом, що одяг, який подобається Вам і пасує, повинен слугувати довго і дарувати відчуття максимального комфорту. Адже в житті є більш важливі речі, ніж одяг..  5  0

Описание бренда украинского дизайнера Chereshnivsk

Написание статей


Chereshnivska – молодий, але перспективний та глибокоідейний бренд, що народився у Львові під керівництвом Єви Черешнівської.

Філософія бренду – це комфорт, якість та свобода. Головне – це особистість, а речі – лише доповнення, фон, який так вміло та майстерно створює Chereshnivska.

Кожна річ неповторна в своєму дизайні, адже при створенні застосовується технологія індивідуального пошиття. Від початку і до кінця кожен елемент створюється одним майстром, який точно знає, як має виглядати загальна картина і кожна окрема деталь на ній.
Більшість прінтованих тканин – авторські ескізи, які вигадувала та втілювала в життя дизайнер марки Chereshnivska. Тому ці речі по-особливому підкреслять індивідуальність образу.
Якість кожного виробу – це особиста відповідальність бренду, а в пріоритеті постійний розвиток, пошук нових технологій та вдосконалення вмінь, підбір натуральних тканин та тільки найкращих матеріалів.

Речі від Chereshnivska актуальні в будь-якому образі – з кросівками чи взуттям на підборах, класичним образом чи рваними джинсами. Кожен знайде те, що йому до душі та підкреслить його індивідуальність та неповторність.

Близькі по духу скандинавському мінімалізму в стилі, речі відображають найкращі риси цього напрямку та вирізняються максимальною комфортністю, практичністю та непідвладні часу, трендам і швидкоплинним законам моди.

Простота та лаконічність в покрої та силуетах речей скандинавського стилю надають речам легкості та невимушеності. Щодо кольорової гами, то перевага надається чорним, білим та сірим відтінкам, рідше можна помітити бордовий чи коричневий кольори.

Усі найкращі риси скандинавського стилю знайшли своє відображення в речах бренду Chereshnivska – лаконічність та простота, практичність та легкість, натуральність та антитрендовість в найкращому її прояві – це про речі, які залишаться з Вами на довгий час та будуть додавати особливий стиль у будь-який, навіть найбільш повсякденний образ.  5  0

Описание бренда украинского дизайнера RCR Khomenko

Написание статей


Світ змінюється – це відбивається в сучасних тенденціях, поглядах, смаках. Не стоїть на місці й індустрія моди – нове віяння екологічного використання матеріалів та підтримання природного балансу стрімко ввірвалося та міцно вкорінюється в світі сучасних трендів.
•
Одним із провідних напрямків сучасного суспільства є філософія свідомого та екологічно правильного використання природних та людських ресурсів. Щодо модного світу, то це найпомітніше виражається в придбанні речей з sekond-hand чи вторинному використанні речей для створення нових модних образів. Така течія сьогодні має назву recycling, що в дослівному перекладі означає «повторний цикл». Тобто старим речам, шляхом переробки наявних ресурсів, надається нове життя в новій інтерпретації.
•
Цей напрямок існує вже протягом декількох років, та своєї популярності набув лише зараз завдяки дизайнерам, які надихнулися ідеєю ресайклінга та використали цей метод у своїх сучасних колекціях.
• 
Яскравим представником українського світу моди, що чи не найпершими почали широко використовувати метод recycling в своїх колекціях є бренд RCR Khomenko – засновником якого є дизайнер та художниця Яся Хоменко. Вона довела, що така техніка не тільки має місце в дизайнерських рішеннях, але й виглядає стильно та сучасно. Найчастіше в її колекціях такий метод застосовується до сорочок, які перетворюються в абсолютно неповторні речі та пошиттю суконь з вантажних тканин.
•
Моделі з колекцій цього бренду, що, як правило, існують в одному або декількох екземплярах, представлені в модних просторах OpenStore та Rhizome Store. Вони користуються шаленою популярністю серед поціновувачів сучасного модного мистецтва та прихильників течії екологічного використання матеріалів. 
В кожному елементі бренду RCR Khomenko неозброєним оком помітно шалену любов до своєї справи та всієї планети.  11  0

Посты для страницы корейской косметики

Написание статей


...продолжение
Благодаря чудодейственному составу, муцин обладает такими свойствами:
- отшелушивает ороговевшие клетки;
- нормализует синтез коллагена и эластина;
- снижает воспаление;
- устраняет раздражение.
К тому же, слизь улитки обладает прекрасным увлажняющим эффектом. Она, покрывая кожу невидимой пленкой, удерживает влагу, но пропускает кислород, позволяя коже дышать.
Косметика с секретом улитки актуальна при проблемной коже и помогает бороться с морщинами, отечностью, пигментными пятнами, угревой сыпью и другими воспалениями.
Важно, что муцин, который вырабатывают улитки, не вызывает аллергических реакций, поэтому косметику на основе этого компонента можно использовать даже для чувствительной кожи.
А если вы беспокоитесь о способах добычи этого чудо средства, то волноваться не стоит – всё происходит абсолютно законно и безболезненно, а на каждой упаковке смело можно писать «Ни одна улитка не пострадала».
Для получения муцина, улиток собирают в специально отведенном месте и при помощи высокой температуры воздуха стимулируют секрецию. Стоит заметить, что эта процедура не наносит вред моллюскам, а является для них чем-то вроде бани. Полученную слизь собирают с помощью большого количества воды, а потом фильтруют и очищают. После всех процедур целых и невредимых улиток возвращают в привычную среду обитания. Более того, они растут в экологически чистых условиях и «правильно» питаются, ведь только при таком образе жизни можно получить качественное сырье для косметики.
Поэтому косметические средства с муцином заслуживают особого внимания, а их применение порадует вас не только своим качеством, но и эффективностью.  7  0

Посты для страницы студии наращивания ресниц

Написание статей  5  0

Описание услуг компаний для сайта interiori.club

Написание статей


Ссылка для полноформатного просмотра - https://interiori.club/ru/professionals/kaminin/

#интерьер #копирайтер #копирайтинг #instagram #копирайт #смм #написаниестатей #копірайтер #копірайт  0

Як подолати стан емоційного вигорання

Написание статей


Ссылка на статью - http://cbp.com.ua/yak-podolaty-stan-profesi-noho-vyhorannia/?fbclid=IwAR2q-wRbqYMJEmjMHUuexrrJ_hOtK646uP2HYaPGlN1I8oWDmY-ZabHE5Uc

#копирайтер #копирайтинг #instagram #копирайт #смм #написаниестатей #копірайтер #копірайт #facebook #cbp #подборперсонала #статтіукраїнською #hr #Рекрутинг  1  0
Показать еще 46 работ

Отзывы и комплименты о выполненных проектах 2

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Все отлично. Внимательный исполнитель, сотрудничеством доволен.

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Чіткість, оперативність, гарне розкриття теми. Рада співпраці

Активность

  Последние ставки 10
Вычитка текстов.
230
Систематическая публикация объявлений на ОЛХ
200
Написання текстів в галузі ремонтів та дизайну.
200
Нужен СММ-специалист на удаленной основе
200
Копирайтинг на тему мебели/производства мебели/дизайна
200
Написание текстов. Копирайтинг в Инстаграм
200
Копитайрет Тематика HR / Рекрутинг / Написание ТЗ
200
Нужно написать посты для инстаграм.
200
Контент-менеджер и копирайтер в мебельный интернет-магазин
4 000
Заполнение описания товарных позиций Prom ua
600