Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak

Volodymyr Rymarenko

Предложите Volodymyr работу над вашим следующим проектом или зарегистрируйте профиль фрилансера и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Украина Киев, Украина
1 день 5 часов назад
Свободен для работы свободен для работы
победы в 1 конкурсе
4 Сейфа завершены
3 месяца 4 дня назад
4 заказчика
сделано 12 ставок
на сервисе 6 лет

Рейтинг

Успешных проектов
100%
Средняя оценка
10 из 10
Рейтинг
901
Дизайн интерфейсов
Дизайн сайтов
3 проекта
Дизайн сайтов
3 проекта
Дизайн интерфейсов

Уровень владения языками

Українська Українська: родной
Русский Русский: продвинутый
English English: выше среднего

Навыки и умения

Портфолио


 • KNAG MUSEUM

  Дизайн сайтов
  Національний музей "Київська картинна галерея" — одна з найзначніших збірок образотворчого мистецтва України. Колекція нараховує понад 14 тисяч творів живопису, скульптури, графіки, декоративно-ужиткового мистецтва. В музеї експонують неоціненну колекцію ікон 13-17 ст., збірку творів митців 18-20 ст.: Левицького, Боровиковського, Тропініна, Айвазовського, Федотова, Ге, Крамського, Шишкіна, Рєпіна, Верещагіна, Кустодієва, Нестерова, Врубеля та ін
 • LEOPOLIS

  Дизайн сайтов
  Leopolis Architecture Group — це професійна та творча компанія талановитих архітекторів і дизайнерів, яка допомагає створювати комфортний простір для життя.
 • KATANA

  Дизайн сайтов
  Компанія KATANA — це якісний сервіс доставки їжі, що відрізняється сучасним підхідом і широким вибором страв. Компанія здійснює швидку доставку європейських і паназіатських страв в межах міста. Меню систематично розширюється, а асортимент вражає доступними стравами на будь-який смак і гаманець.
 • UKASKO

  Дизайн сайтов
  В сервісі Ukasko представлені всі страхові компанії України. Сервіс пропонує страхові послуги ОСЦПВ та туристичні всіх стахових компаній України. Платформа інтегрована зі страховими компаніями за допомогою АРІ та має самі свіжі дані. Розроблена партнерська платформа (В2В) для продажу страхових полісів через платформу Ukasko.

  В сервісі реалізований особистий кабінет користувача. За допомогою особистого кабінету легко можно перевірити актуальність страхового полісу, за допомогою інтеграції сторонніх сервісів сповіщення (смс, e-mail, viber тощо) кліент дізнається не тільки про акції та новини, а й заздалегіть про його поліс йому приходить нагадування.

  Також користувач может додати свій автопарк, та купувати для своїх авто страхові поліси. Платформа також має розділ з сервісів онлайн кредитування, де можно легко підібрати кредит або кредитну карту майже будь-якого банку.
 • SOFTLOFT

  Дизайн сайтов
  Агенство нерухомості в Харкові та Києві. Хочете заодщадити свій час та переїхати максимум за 3 перегляди? Тоді вам у SoftLoft.
 • SYNGENTA

  Дизайн сайтов
  МетеоЗахист — це програма індексного страхування, яка інтегрована в пакет насіння та засобів захисту рослин компанії «Сингента». Вона дозволяє захистити інвестиції у посіви восьми основних культур.

  Програма МетеоЗахист — перша на українському агростраховому ринку за своєю унікальністю й, незважаючи на «молодий вік», вже користується чималим попитом серед аграріїв, покриваючи третину всіх застрахованих полів в Україні.
 • DENOVO

  Дизайн сайтов
  De Novo — український провайдер хмарних сервісів IaaS і ЦОД, технологічність, якість і надійність якого підтверджено та визнано світовими лідерами VMware та SAP і перевірено корпоративним українським бізнесом та державою з 2008 року.

  Були розроблені дві платформи для внутрішнього використання співробітниками: перегляд та скачування документів, а також портал самообслуговування послуг.
 • PAVLOVKA

  Дизайн сайтов
  Центр призначений для надання стаціонарної та амбулаторної психіатричної допомоги, обстеження, діагностики, лікування, медико-соціальної експертизи та реабілітації осіб з першим психотичним епізодом та хворих, які знаходяться на початковому етапі захворювання.
 • KLOUDSTER

  Дизайн сайтов
  Kloudster — це стабільний і швидкий хмарний хостинг сайтів та пошти. Рішення якнайкраще підходить для розміщення вебсайтів з помірним навантаженням. На вибір доступні два варіанти розташування майданчиків – в Україні та за кордоном.

  Хмарні сервери на українських майданчиках підійдуть власникам вебсайтів, для яких розміщення ресурсів всередині країни є критично важливим, бо їх аудиторія зосереджена переважно в Україні. Якщо ж відвідувачі вебсайту клієнта знаходяться переважно за межами України або зберігання даних за кордоном є вирішальним чинником ще з якихось причин, більш влучним рішенням стануть європейські майданчики Kloudster

  Гарантована доступність послуг на рівні 99,9%, вартість користування сервісом та наявність додаткових можливостей є однаковими для обох майданчиків.
 • BREWDOG

  Дизайн сайтов
  BrewDog — багатонаціональна мережа пивоварень і пабів, розташована в Еллоні, Шотландія. З виробництвом понад 800 000 гл, BrewDog стверджує, що є «крафтовим пивоваром №1 у Європі». Його заснували в 2007 році Джеймс Уатт і Мартін Дікі. Разом вони володіють 46% компанії.

Отзывы и комплименты о выполненных проектах 5

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Все хорошо. Продолжаем работать.

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Нашли общий язык и сделали волшебство. Человек хорошо владеет всеми инструментами и понимает быстро клиента как и его хотелки. Реализация мгновенная. Будем работать в будущем ещё 100%.

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Дизайн, который превосходит абсолютно все надежды. Очень профессиональный подход к мелким. Рекомендую всем, кто хочет получить лучший результат для своего проекта!

Владимир был всегда на связи и адекватно реагировал на права (хотя их и было всего несколько штук). Также хочется подчеркнуть инициативность и готовность работать в внезапное время.

Мы счастливы в работе и будем обращаться в будущее! 🙂

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Абсолютно доволен сотрудничеством с Владимир. Разумеется, что нужно с полуслова и сам со своей стороны подталкивает, когда проект начинает затягиваться (а не наоборот) )

25 ноября 2016 450 UAH
Дизайн лендинга по ТЗ

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Хорошо и быстро сделал, вносил все поправки, рекомендую!

Выигранные конкурсы 1

Було дуже багато нових доробок з нашої сторони, але Володимир все витримав)

Роман Мельник

Активность

  Последние ставки 10
Дизайн сайта
5000 UAH
Срочно , дизайнер по сайтам
1000 UAH
Обновить дизайн сайта
3000 UAH
Дизайн главной страницы
4000 UAH
Дизайн веб-ресурса
5000 UAH
Редизайн главной страницы сайта
3500 UAH
Дизайн лендинга
10 000 UAH
Сайт визитка стоматология
10 000 UAH
UI/UX дизайн для магазина одежды
10 000 UAH
Доработка дизайна существующего сайта
3000 UAH