Forum Praca w UE, Euroblach, Biznes w UE
Forum Praca w UE, Euroblach, Biznes w UE. Forum zostało utworzone na specjalny zamówienie jednego „zarobcy”, który został oszukany przez pracodawcę w UE. Ten pracodawca usunął wszędzie negatywne komentarze ze wszystkich zasobów, aby kontynuować oszukiwanie zarobków. Dlatego rozważano rozwiązanie i stworzono zasoby internetowe, z których pracodawca w żaden sposób nie może usunąć opinii o sobie. Bardzo dobrze znajduje się w wyszukiwarkach po słowie kluczowym - nazwa firmy Kiddala. Niejednokrotnie otrzymywano propozycje od tej osoby o zakupie strony internetowej, domeny, hostingu. Prawda jest przede wszystkim naszą zasadniczą pozycją.