Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
200 ₴

Back end розробник сайту по контролю за діями влади

истекло время актуальности


Веб сервіс по контролю за діями влади, виявленню та протидії зловживанням, інформуванню громадян, консолідації та самоорганізації громадянського суспільства.


Проект дуже потрібний та важливий для України. Сподіваюся знайти однодумців-волонтерів. В ідеалі шукаю IT-cofaunder'a, який стане партнером по проекту. Вже зараз до нього є інтерес з боку деяких юридичних та громадських організацій, які готові допомогти представити проект у різних інкубаційних програмах, в тому числі за кордоном. А також допомогти з піаром проекту в Україні. Але потрібен хоча б працюючий прототип.


Аналогів цьому проекту в Україні на даний момент немає!


Необхідно створити back end частину сайту з достатньо складним функціоналом (присутні елементи CRM системи, соц. мережі). Вже є ТЗ.


Досвід back end розробки на рівні хоча б middle спеціаліста. Рівень "wordpress гуру" тут навряд чи підійде. Якщо є також і знання з фронт-енду - додатковий плюс.


Але головний критерій відбору - наявність вільного часу та бажання присвятити його цьому проекту. Бо вже 3 програмісти починали щось робити, але потім відмовлялися через брак часу.


Пріорітет спеціалістам з Києва. Щоб була можливість зустрітися, обговорити ТЗ, або навіть разом сісти попрацювати над прототипом.


  1. ставка отозвана

Заказчик
Проект опубликован
26 февраля 2017
221 просмотр
Местоположение исполнителя