Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Google Play DevGoogle play dev

Translated

 1. 1824    23  3
  1 день400 UAH

  Добрая вечера! Так не туда, готов помочь, напишите в лс
  Догброго вечора! Так не туди, готовий допомогти, напишіть в лс

 1. ставка скрыта фрилансером
 • Дмитрий Багров
  20 сентября, 6:47 |

  Доступ до додатка

  Якщо додаток чи певні його розділи доступні лише за обліковими даними, підпискою, місцезнаходженням або іншими способами автентифікації, надайте всю необхідну інформацію для доступу до додатка.

  Щоб додати вказівки для доступу до додатка:

  1. Відкрийте Play Console і перейдіть на сторінку Контент додатків (Правила > Контент додатків).
  2. У розділі "Доступ до додатків" натисніть Почати.
   • Примітка: якщо ви вже надали вказівки з доступу до додатка й хочете внести зміни, натисніть Керувати замість Почати.
  3. Натисніть + Додати нові вказівкий укажіть дані щодо доступу.
   • Примітка: якщо механізм входу вашого додатка має певні особливості, як-от одноразовий пароль, багатофакторна автентифікація або більше ніж два поля для облікових даних, зазначте це в полі "Інші вказівки".
  4. Збережіть зміни.

  Якщо оновлення відхилено або додаток вилучено, надішліть його на повторну перевірку, виконавши наведені нижче дії. Для цього не потрібно звертатися в команду підтримки з питань дотримання правил і чекати на її відповідь.

  1. Відкрийте Play Console і перейдіть на сторінку Доступ до додатків
  2. Оновіть інформацію про доступ до додатка й натисніть Зберегти.
  3. Якщо ваше оновлення має статус "Можна надіслати на перевірку" або на сторінці Огляд публікації є розділ "Зміни, які можна надіслати на розгляд", тоді на сторінці Огляд публікації натисніть Надіслати на розгляд. Зміни буде надіслано на перевірку.

  Примітки 

  • Можна додати до п’яти наборів вказівок.
  • Якщо ваші облікові дані для входу представлено не в цифровому чи буквено-цифровому форматі (наприклад, якщо це QR- або штрих-код), створіть статичну URL-адресу та завантажте її в Play Console.
  • Якщо для доступу до додатка зазвичай потрібен код двохетапної перевірки або одноразовий пароль, надайте нам багаторазові облікові дані, що не мають терміну дії.
  • Якщо зазвичай додаток використовує пароль, пов’язаний із місцезнаходженням (наприклад, дані про геозону), надайте облікові дані, що діють незалежно від місцезнаходження користувача (наприклад, "універсальні").
  • Якщо ваші облікові дані зазвичай не англійською мовою, надайте англомовну версію всіх потрібних облікових даних через Play Console.
 • Дмитрий Багров
  20 сентября, 6:47 |

  Ви зробили все як тут вказано?