Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
900 ₴

Ілюстрація до відео

проект завершен


Потрібно нанести ілюстрацію до відео-ролику.

1.0.Суть: Утеплюючи фасад будинку ззовні, для того аби утеплювач міцно був закріплений, після його приклеювання виконують "дюбелювання". Кріплення утеплювача дюбелями є обов'язковим. Виконавши кріплення дюбелями уся система утеплення значно міцніше закріплена аніж без виконання дюбелювання.

1.1.Ілюстрація: Можна на фон приміром дати фотографію стіни зовнішньої будинку, на яку вже нанесений пінопласт і прибиті дюбелі. Важливо щоб було видно шапки дюбелів.

2.1. Ілюстрація: Фонове зображення стає розмитим. Показуємо стіну в розрізі. Ззовні приклеєний шар пінопласту. Потрібно щоб було видно стіну в розрізі, пінопласт в розрізі і невелика товщина клею, до 1см.

2.2. Ілюстрація: Показуємо як сверлиться дірка перфоратором. Далі показуємо як забивається дюбель. При цьому потрібно щоб було видно, що шапку дюбеля досить добре видно.

2.3. Ілюстрація. Показуємо уявну лінію яка з'єднує частину будинку зсередини із зовнішнім середовищем. І що ця лінія проходить по дюбелю.

3.0. Ілюстрація. Повторюємо крок 2.1. Але цього разу, після того як перфоратором висверлили дірку, ми дреллю висверлюємо щерший отвір глибиною 2см. Після цього показуємо як забивається дюбель і щоб було видно, що шапка дюбеля заглиблюється на 2 см в товщину утеплювача. Після цього заглушку вставляємо в отвір - і тим самим шапку дюбеля уже не видно.

3.1. 2.3. Ілюстрація. Показуємо уявну лінію яка з'єднує частину будинку зсередини із зовнішнім середовищем. І що ця лінія проходить по дюбелю - але НЕ доходить до зовнішнього середовища.

- - -

Ми відзняли відео рокик на 20 секунд де майстер, після приклеювання до зовнішньої стіни пінопласту, робить отвір перфоратором, потім інший майстер дриллю робить ширший отвір глибиною 2см, забиває дюбель і далі шапку дюбеля закриває заглушкою.

- - -

Відео-ролик буде супроводжуватись титрами та буде озвучено.

Отзыв заказчика об исполнителе Данииле Острове

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Вперше працюю із фрілансером який розуміє завдання "з півслова". Точніше, ми на цілу сторінку розписали як хочемо бачити "елементи" і фрілансер зробив саме так як ми це бачимо! Це круто! Дякую!

Марія Т. Марія Терлецька | Сейф Сейф

Отзыв фрилансера о заказчике Марії Терлецькій

Оплата
Постановка задачи
Четкость требований
Контактность

Рекомендую до співпраці! 10/10!

Даниил О. Даниил Остров | Сейф Сейф 1. ставка скрыта фрилансером
 2. 2 дня900 ₴
  Сергей Слипчук
   609   9    0

  Добрый день,

  Готов выполнить Ваш заказ.

  примеры моих работ в портфолио и на сайте: http://sergey-slipchuk.3dn.ru/

  Для оперативной связи:
  e-mail: [email protected]
  Skype: drinkerdp

  Украина Днепр | 28 октября 2015 |
 3. 3 дня900 ₴Победившая ставка
  Даниил Остров
   2606   45    0

  Доброго дня, готов почати роботу над проектом.
  Приклад подобної роботи: https://www.youtube.com/watch?v=LrOKtZkEhOA&list=PLIWf_4dDlRPVJVkte1nKKGaugHSaS0S1V&index=14

  або плейлист: https://www.youtube.com/playlist?list=PLIWf_4dDlRPVJVkte1nKKGaugHSaS0S1V

  Email: [email protected]
  Skype: danila_ost

  Украина Одесса | 28 октября 2015 |

Заказчик
Марія Терлецька
Украина Львов  192    1
Проект опубликован
28 октября 2015
246 просмотров
Местоположение исполнителя
Украина Украина