Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
1 500 ₴

Інтеграція української платіжної системи на Joomla 3

проект не выполнен


Скористаюсь послугою спеціаліста, по інтеграції української платіжної системи на збірку міського порталу ( Joomla 3, VirtueMart 3.6.2 ). Збірка російська, платежі "привязані" до Яндекс.Кошелька, що мене не влаштовує. Функціонал користувача який мені потрібен КРІМ ФУНКЦОНАЛУ ІНТЕРНЕТ-КРАМНИЦІ: 

Кожен зареєстрований користувач має свій баланс , який він може поповнити на будь-яку суму. За допомогою цього балансу користувач може піднімати вгору , виділяти кольором , надавати статус VIP , розміщувати на головній сторінці свої матеріали з розділів: Каталог, Оголошення, Авто, Нерухомість .

Цінові ставки всіх функцій монетизації для кожного розділу виставляються окремо. Це означає, що для різних розділів можна задавати різні ціни монетизації.

СТАТУС VIP

Присвоєння статусу VIP кожного матеріалу виводить його в стрічку блоку VIP свого розділу. Тобто якщо користувач зробив свій матеріал VIP, то він (після вдалої оплати)автоматично буде поміщений в блок VIP.

ВИДІЛЕННЯ КОЛЬОРОМ

Будь-який користувач може виділяти свої матеріали кольором на певну кількість днів. Ціни призначаються окремо на певну кількість днів і змінюються в залежності від обраної кількості днів.

ПІДНЯТТЯ МАТЕРІАЛУ ВГОРУ

Так само користувач може підняти вгору каталогу будь-який свій матеріал. 

СПОСОБИ ОПЛАТИ

 • БАНКІВСЬКОЇ АБО КРЕДИТНОЇ КАРТКИ (обов'язково)
 • ПРИВАТ 24 (обов'язково)
 • З РАХУНКУ МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ (бажано)
 • ПЛАТІЖНИЙ ТЕРМІНАЛ (бажано).

Для поповнення балансу, користувач повинен натиснути кнопку Поповнити в профілі. Після оплати баланс користувача автоматично буде поповнено.

Повторюсь, цей функціонал вже реалізовано на порталі, потрібно адаптувати рішення під українську платіжну систему з (по можливості) мінімальною комісією.

Адреса сайту: http://hlobyne.info/ 

Отзыв заказчика о сотрудничестве с Андреем Уманским

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Фрілансер легко виходить на контакт, уважно ставиться до поставленої задачі, погоджує відповідальні моменти. Оголошена вартість робіт вцілому відповідала очікуванням. Термін виконання робіт для мене був не принциповим. Рівень спілкування й володінням технологіями достатньо високий, але на жаль - виявився недостатнім для повної реалізації поставленого завдання.

Отзыв фрилансера о сотрудничестве с Ігор Торяником

Оплата
Постановка задачи
Четкость требований
Контактность

Отличный заказчик, я крайне рекомендую его к сотрудничеству, жаль моего опыта, немного не хватило для полного выполнения задания

Андрей Андрей Уманский | Сейф Сейф 1. 1 день1 500 ₴Победившая ставка
  Андрей
  Андрей Уманский
  670     7  1   1

  Добрый день, могу предложить в помощь услуги нашей компании, мы себе настраивали платежную систему. Могу предложить несколько вариантов решения в личные сообщения или в моем профиле есть вайбер на номере, пишите туда.

  Украина Харьков | 10 декабря 2019 |
 2. 2 дня1 000 ₴
  Александр
  Александр Шевченко
  543     7  0

  Доброго дня, є різні платіжні агрегатори, які надають API для взвємодії з сайтом. У кожного свої плюси та мінуси - вам потрібно вибір робити самому. А задача програміста - прикрутити шлюз.
  В любому випадку потрібно робити для кожного шлюза окремий чи то плагін, чи то аддон. По аналогії як зараз у вашому випадку "Яндекс.Кошелек" реалізований.

  Вартість "прикручування" кожного окремого шлюзу - 1000грн. Якщо є зацікавленність - звертайтесь, обговоримо.

  Украина Луцк | 7 декабря 2019 |
 3. 2 дня1 000 ₴
  Александр
  Александр Мисюра
  461     4  0

  Добрый день.
  Буду рад сотрудничеству.
  Спасибо что прочли моё предложение, буду ждать связи с вами.

  Украина Киев | 7 декабря 2019 |