Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
1 000 ₴

Консультація по налаштуванню eCommerce у GoogleAnalitycs через GTM

истекло время актуальности


Шукаю гуру у налаштуванні eCommerce у GoogleAnalitycs через GTM, який поділиться досвідом як налаштовувати електронну комерцію і розширену електронну комерцію для інтернет-магазинів через GTM.


Особливо цікавлять ситуації, коли на сайт потрібно встановлювати коди для передачі даних з сайту, а потім налаштовувати теги,  для передачі цих даних в аналітику. Бо в ситуаціях коли на сайт встановлюються спеціальні плагіни, як правило труднощів не виникає. 

У мене є інструкція по встановленню кодів та створенню тегів. Але чомусь для більшості сайтів вона не працює. Хотілося б розібратися чому ця інструкція не працює. Потім послухати додаткові рекомендації.


Робота тільки через сейф. Оплата проекту після того, як знання, якими ви поділитеся, будуть реалізовані у реальному проекті і коректно працюватимуть.


Ціна питання не принципова. Головне ваше терпіння, професіоналізм та реальні поради, які допоможуть налаштувати e-Commerce.