Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Курсовая работаКурсова робота

Translated1000 UAH

 1. 841    20  1
  3 дня1000 UAH

  Доброго дня!
  Ознайомилася з Вашим проектом. Готова його виконати.
  Мій фах- прикладна лінгвістика. Досвід у написанні студентських робіт значний ( приклади робіт у портфоліо) . Зроблю для Вас якісну роботу, згідно ТЗ та враховуючи Ваші побажання.
  Звертайтесь, обговоримо деталі!

 2. 225  
  3 дня1000 UAH

  Добрий день. Я за фахом філолог, перекладач англійської мови. Виконувала курсові і дипломні на тему трансформацій на основі літературних творів. Так що з цією темою знайома дуже близько. Готова виконати вашу курсову якісно та швидно. Звертайтесь.

 3. ставка скрыта фрилансером
 4. 343

  1 день1000 UAH

  Я начинающий фрилансер,прошу рассмотреть мою кандидатуру, готов по началу работать на пол ставки, как новичок!

  Я начинающий фрилансер,прошу рассмотреть мою кандидатуру готов по началу работать на пол ставки как новичок

 5. 227    2  0
  3 дня1000 UAH

  Доброго дня. Зацікавлена у виконанні Вашого завдання. Ознайомилася з темою ,маю вищу філологічну освіту,тому труднощів у опрацюванні теми не буде. Робота буде виконана вчасно з дотриманням вище вказаних умов. Сподіваюся на співпрацю та зворотній зв'язок

 6. ставка скрыта фрилансером
 • Алена Кот
  21 мая, 22:58 |

  Доброго вечора. Для точної оцінки занадто мало інформації. Кількість сторінок, назва роману та рівень унікальності. Потрібна інформація щоб розуміти, чи є взагалі матеріал на дану тему.

 • Lyudmyla Klyuchova
  22 мая, 6:25 |

  Так, потрібно дати назву твору, щоб можна було оцінити обсяг роботи, наприклад: Особливості використання граматичних трансформацій при перекладі на прикладі роману С. Моема «Розмальована вуаль». У романі може бути 220 с. Твір читають, приклади вибирають і аналізують. 


Заказчик
Проект опубликован
1 месяц 15 дней назад
139 просмотров