Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
700 ₴

Менеджер

истекло время актуальности


Потрібен манеджер у сфері шкільних та дошкільних фотопроектів.


Сделать ставку!

Заказчик не желает делать предоплату? Предложите оплату через Сейф, чтобы избежать возможного мошенничества.

 1. 1 день700 ₴
  Алексей Тишин
   700  проверен   16   0

  Готов сотрудничать.
  [email protected]
  https://vk.com/leshatishin
  https://vk.com/obrabotka_foto_tishin
  скайп lessex85

  Украина Одесса | 28 сентября 2014 |
 2. 1 день700 ₴
  Сергей Чоповский
   131   1   1

  Здравствуйте, Евгений!
  Готов сотрудничать, пишите:
  [email protected]

  Украина Кропивницкий (Кировоград) | 29 сентября 2014 |
 3. 1 день
  Сергей Немирофф
   134 

  Добрый день. В чем конкретно заключается работа менеджера?

  Украина Украина | 29 сентября 2014 |
 4. 1 день700 ₴
  Gregory Ungurean
   266 

  Здравствуйте!
  Готов сотрудничать, пишите!
  http://vk.com/gregory.ungurean
  https://www.facebook.com/gregory.ungurean
  mail: [email protected]
  skype: g2008a

  Молдова Дрокия | 29 сентября 2014 |
 1. ставка отозвана
 2. ставка отозвана
 • У чому полягає робота? Можете більш детальний опис зробити(обов'язки, умови роботи)? 

  Якщо Вам тут не зручно спілкуватись, пропоную в скайп. Мій скайп: tevtonec112

 • Евгений Мищенко — заказчик проекта

  Робота полягає у пошуку клієнтів в дитячих садках, школах, університетах для замовлення випускних фотокниг. Ваші обов'язки: домовитися з учнями чи батьками, можливо керівництвом школи, д/с чи університету про фотозйомку на випускні альбоми і показати зразки альбомів! Умови роботи: ви мені назначаєте зустріч з замовниками, я їду до них в назначений час, обговорюю час та місце зйомки, коригуємо дизайн альбому, якщо є така потреба і т.п. Беру завдаток на виготовлення альбому і віддаю його вам. Далі працюю сам. Якщо ви володієте навиками по створенню дизайнів, ретуші, то можливо буде ще й додаткова робота в цьому напрямку?! Ваш заробіток пропоную 10% від загальної вартості! Напишіть скільки б ви хотіли отримувати за таку роботу? Робота для жителів Київської області та м. Києва, можливий варіант ще Чернігівська область. Вартість одного випускного альбому в межах 300-400 грн. У класі зазвичай в середньому 20-25 учнів. При ставці в 10% ви за один клас отримуєте 600-1000 грн. Таких класів у одній школі може бути мінімум 4 (1-й клас, 4-й, 9-й та 11-й). А також може бути по декілька паралелів. З однієї школи разово ви можете отримати 3-5 тис грн. Таких шкіл тільки у Києві близько 300.

 • Якщо у Вас є база батьків або інших зацікавлених людей. Я можу продзвонити цю всю базу і назначити  зустріч. Оплата за кожен здійсненій дзвінок(тобто тільки за кожну розмову з клієнтом) 2грн + кожну назначену зустріч 50грн.

 • Евгений Мищенко — заказчик проекта

  Дякую! По-перше: базу батьків ніхто вам дістати не зможе, а от база керівництва д/с, шкіл, університетів є в інтернеті, з якими теж можна можна домовитися. По-друге: як ми будемо рахувати ваші дзвінки? )) По третє: у мене немає часу їздити по школам, на ніби-то домовлені зустрічі. Мені треба їхати вже з точною впевненістю, що будуть замовляти! Ваша теорама цікава але якби у мене був час - я б сам би поїхав і домовився.

 • - Ну немає нічого не можливого;) там можна із керівництвом шкіл домовитись, я написав як приклад. 

  - По записам телефонних дзвінків. Або можна у оператора брати роздруківку дзвінків. Так як ми з Вами з України, під вас можу придбати окремий номер і зареєструвати його на Вас і це можна буде реалізувати.

  - Зустрічі не "ні бити домовлені". Я з кожною людиною, яка зацікавлена, домовляюсь про час і вона буде Вас чекати. Я не знаю таких безвідповідальних людей з якими домовляєшся про ділову зустріч, а вони просто беруть і не приходять. Ну так, вам доведеться продавати свої послуги, але уже зацікавленим людям, працівникам школи. Можна прописати діалог так що б їм було цікаво рекомендувати батькам учнів своєї школи саме Вас. І ці 10% про які ви писали вище ви можете пропонувати працівнику школи щоб вона передавала вам батьків які вже хочуть купити. Таким чином вам не потрібно їздити по всім школам, а тільки туди де вже зацікавлені і вас чекають. 

 • Евгений Мищенко — заказчик проекта

  Я подумаю над Вашою пропозицією! 😉

 • Добавить

Заказчик
Евгений Мищенко
Украина Киев  3   0
Проект опубликован
28 сентября 2014
620 просмотров
Местоположение исполнителя
Способы оплаты