Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

На постійну основу потрібний дизайнер (тільки Львів)

истекло время актуальности


Всім привіт. Шукаю дизайнера для постійної співпраці, у Львові. Віддалено не пропонуйте будь ласка, тому що потрібна людина в офіс.


Збираю команду для веб-студії у своєму місті, тому що будемо знімати офіс. Зараз є вже команда віддалених спеціалістів, яка розкидана по всій Україні (і за її межами), тому пропонувати віддалено працювати немає сенсу.


Ще краще, якщо Ви хочете не просто виконувати свою роботу, а й розвивати, пропонувати свої ідеї та приймати активну участь у розвитку =)


Але просто дизайнер також підійде =)

Пишіть одразу мені ВК https://vk.com/maryan_halushka або FB https://www.facebook.com/maryan.halushka


Сделать ставку!

Заказчик не желает делать предоплату? Оплата через Сейф поможет избежать возможного мошенничества.

 1. 10 дней100000 ₴
  Остап Петровський
   205 

  Здоров . Зі Львова , займаюсь 3д моделюванням та веб дизайном . Цікавить обєм роботи , та чи буде можливість працювати як 3d artist. Дякую .
  для контакту мій телеграм https://t.me/Skala_off

  Украина Львов | 15 июля 2018 |
 • Вам потрібно йти на всім відомі сайти по пошуку персоналу. Тут фріланс-біржа, і Ви не в праві вимагати від її "мешканців" того що Ви можете получати на інших спеціалізованих сайтів. Дуже схоже, що у Вас помилкове враження що тут тільки студенти, які немають роботи, але мають багато вільного часу і ще більше бажання йти до Вас і тільки чекають на Вашу пропозицію. Як аналог і порівняння: "Ви ж не шукаєте собі туристичну потівку на море там де пропонують тільки паломницькі подорожі по святих місцях, нехай навіть у Грецію, яка Вам хотілась би?!"

 • Марян Галушка — заказчик проекта

  На спеціальних сайтах не получилось знайти, тому і звернувся сюди. Тому що багато фрілансерів не проти працювати саме в офісі на постійні основі. На інших фрілансах є також галочка "Постійна робота в офісі", тут її немає, але все ж таки вирішив викласти.

 • удалено модератором
 • Марян Галушка — заказчик проекта
  удалено модератором