Налаштувати Viber для користувачів windows server 2008
999 UAHДоброго дня.
Потрібно налаштувати для RDS користувачів windows server 2008 r2
Встановити Viber для всіх користувачів.
Встановити офіс для всіх користувачів
Зробити статичний аійпі на сервері
Встановити і налаштувати хром для користувачів
-
137 1 0 Доброго дня. Можу встановити все необхідне ПЗ на Windows Server 2008 r2. Статичний айпі може зробити тільки провайдер.
Актуальные фриланс-проекты в категории Windows
Сисадмин выезд: миграция рабочего места на новый ноутбук (Windows, Office, 1С, VPN) — Киев, СвятошинИщем специалиста по миграции рабочего места / системного администратора по миграции софта (Windows, Office/Outlook, Chrome/Edge, Telegram, Viber, TeamViewer, AnyDesk, OpenVPN, 1С, документы, папки, ярлыки, доступ к удаленному серверу). Лицензии Windows, Office/Outlook не… Windows ∙ 3 дня 2 часа назад ∙ 2 ставки |